Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde.... ale głupio wyszło... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Czekaliśmy aż przyjdzie się przywitać a tu.... :slina: A przyjechał do nas prawie 100 kilosów :blink:

Wczoraj mi to nie dawało spokoju, a dzisiaj to już nie mogę pracować :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... ale głupio wyszło... :wallbash: :wallbash: :wallbash: Czekaliśmy aż przyjdzie się przywitać a tu.... :slina: A przyjechał do nas prawie 100 kilosów :blink:

Wczoraj mi to nie dawało spokoju, a dzisiaj to już nie mogę pracować :confused4:

tak to jest jak prezesa nie ma to nie wiecie co robic i jak się zachować :kox::naughty::tongue4::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był napewno Hammer bo dzwonił do mnie jak do Was dojechać.

Czarny b7 Avant na 18' pięcioramienych.

Ja go poznałem pare miesięcy temu bo brałem od niego płytke do navi...

Hammer jezdzi na wózku bo rok temu miał wypadek samochodowy... może dlatego nie wysiadł...

Hejka :hi: ale wtopa :wallbash: :wallbash: w życiu bym się nie domyślił :no: Pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D Boniu, sam mam tylko takie zdjęcia... :decayed::naughty: Więcej ciekawych "rzeczy" raczej już nie było... Szukałem po całej imprezie Shelby GT, ale nie umiałem znaleźć... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa... A napisałeś że masz zjebany impulsometr w skrzyni i nawet w garażu jedziesz 70km/h :> :> :>

Co do Hammera zadzwonie do niego dzisiaj i pogadam[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:58_________________________________________________lepiej wklej filmik z testu moich hamulców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No totalnie głupio wyszło :beksa: . Gdyby nie to, że zablokowaliśmy dojazd może byłoby inaczej.

Z drugiej strony zdarzało się już, ale to raczej jak nasze spoty jeszcze raczkowały, że ktoś podjeżdzał, popatrzył i odjeżdżał, więc nie jest to dla mnie taka niecodzienna sytuacja. Pewnie to uśpiło moja czujność ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Panowie jeszcze nie raz wpadnę :decayed: w sumie moja wina, bo mogłem sobie wrzucić wózek na przednie siedzenie... a drzeć mi się nie chciało żeby ktoś podbił. No ale bynajmniej miesliście jakieś atrakcje na spocie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No totalnie głupio wyszło :beksa: . Gdyby nie to, że zablokowaliśmy dojazd może byłoby inaczej.

Z drugiej strony zdarzało się już, ale to raczej jak nasze spoty jeszcze raczkowały, że ktoś podjeżdzał, popatrzył i odjeżdżał, więc nie jest to dla mnie taka niecodzienna sytuacja. Pewnie to uśpiło moja czujność ;(

no trudno .. zdarza sie przeciez skad mozna bylo wiedziec .. nastepnym razem wszyscy sie rzuca do auta jak ktos nieznajomy podjedzie i tez bedzie afera ;))) .. w kazdym badz razie mam nadzieje ze koles sie zbytnio nie obrazil ani nie pomyslal sobie o nas ze hujki jestesmy ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jesteście... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:21_________________________________________________tak pomyśli dopiero jak Was pozna... :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jesteście... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:21_________________________________________________tak pomyśli dopiero jak Was pozna... :polew: :polew: :polew:

Tak to mysli teraz na bank, bo Siemianku jak na razie to zna tylko Ciebie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to nie był mój życiowy występ...

Zaraz podeśle Ci filmik z mojej życiówki :> :>

[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:45_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=2mRVCTQbzdk

30 sekunda :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to masz parcie na szklo :naughty:

:notworthy: Taka krotka lecz zawierajaca tyle tresci wypowiedz brawo :good:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 10:47_________________________________________________Jednak nie wierze, ze sam ja wymysliles :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...