Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

A ja przyznam szczerze, że dla mnie troche lipa... :/ Odrobinę oko nacieszyłem ( :evil: ) i nic poza tym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie all

Jako że z okolicy to mam pytanie odnośnie tempomatu. Czy któryś z was przerabiał może temat? Nie ukrywam że zależałoby mi na tym ale niestety ani nie wiem co kupić, jak zrobić i najważniejsze niestety VAG ;( Byłbym bardzo wdzięczny za info i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie all

Jako że z okolicy to mam pytanie odnośnie tempomatu. Czy któryś z was przerabiał może temat? Nie ukrywam że zależałoby mi na tym ale niestety ani nie wiem co kupić, jak zrobić i najważniejsze niestety VAG ;( Byłbym bardzo wdzięczny za info i pozdrawiam

wpadnij na spota to koledzy ci pomogą :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z weselicha. Zabawa super do 5:30... (wesele zaczeło się o 15 :> :> :>)

Jakoś wróciłem z tego szczyrku ale alkomacik w domu wskazał 0,92 i troche mnie to przeraziło...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 13:40_________________________________________________Kamil na kawke zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z weselicha. Zabawa super do 5:30... (wesele zaczeło się o 15 :> :> :>)

Jakoś wróciłem z tego szczyrku ale alkomacik w domu wskazał 0,92 i troche mnie to przeraziło...[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 13:40_________________________________________________Kamil na kawke zapraszam

hej

wrzuć jakieś fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajne fotki.No to teraz Maciek będziesz miała jak większość z nas :>

Panowie dzisiaj jak jechałem w zakręcie zaświeciła mi się kontrolka AIR BAG,wiecie co to może oznaczać?

Pozatym jest wszystko OK , jest jakiś czujnik (w zakręcie byłem troszkę przechylony) bo cholerstwo nie chce zgasnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzisiaj jak jechałem w zakręcie zaświeciła mi się kontrolka AIR BAG,wiecie co to może oznaczać?

Pozatym jest wszystko OK , jest jakiś czujnik (w zakręcie byłem troszkę przechylony) bo cholerstwo nie chce zgasnać.

Gdzieś chwilowo brakło styku na poduszce lub napinaczu i w sterowniku zapisał się błąd. Dopóki nie skasujesz błędu vagiem kontrolka będzie się świecić.

Ja np. teraz jak robiłem z tym bose, musiałem odpalić auto bez siedzeń i samo podłaczenie spowrotem poduszek od foteli nie spowodowało zgaśnięcia kontrolki AIR BAG.

Bose gra ładnie, ale zaobserwowałem trochę niepokojący efekt - słychać cichy szumek w głośnikach jak RNS jest wyłączony lub głos jest na MUTE.

Okazało się przy okazji, że w tym systemie aktywnym co był oryginalnie, jest środkowy głośniczek pod szybą :) W tym systemie podłączony jest on w ten sposób, że + jest spięty z prawym przednim głośnikiem, a - z lewym przednim. Kabelki odciąłem i podłączyłem bezpośrednio do wzmaka Bose :)

Krajobraz z pola bitwy ...

74e432b41718cbf5.jpg

Marek dzięki za MMS. Szkoda, że nie mogłem wpaść chociaż na ślub :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...