Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde przy McDonaldzie już praktycznie śniegu nie było a tam taka zawierucha :gwizdanie: Po drodze wpadłem sobie na basen do delfina i troszku się wygrzałem w saunie :heat::kox:

Cholera nie wiem co jest grane, ale przy temperaturach poniżej 5*C po uruchomieniu silnika pierwszy raz danego dnia - np rano - czasami świeci mi się na czerwono "bremse", "piknie" dwa razy i zgaśnie (kontrolka - nie silnik :decayed:), Na chwile włącza się też kontrolka ABS i ESP. Jak przejadę parę metrów, wyłączę i włączę silnik ponownie to już nic się nie świeci... tak samo jak postoi parę godzin ale już tego dnia jeździłem to też się nie świeci. Ktoś wie co to może być grane? Miałem to też w marcu jak go kupowałem, myślałem, że to klocki bo przednie były do wymiany, więc je wymieniłem a potem już temperatury były wysokie więc się nie świeciło :blink: Z tyłu klocki podobno są jeszcze dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie wiem co jest grane, ale przy temperaturach poniżej 5*C po uruchomieniu silnika pierwszy raz danego dnia - np rano - czasami świeci mi się na czerwono "bremse", "piknie" dwa razy i zgaśnie (kontrolka - nie silnik :decayed:)

2 tygodnie temu pytałem na spocie co to jest: akumulator słaby

Na chwile włącza się też kontrolka ABS i ESP. Jak przejadę parę metrów, wyłączę i włączę silnik ponownie to już nic się nie świeci.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_zapalajaca_sie_kontrolka_trakcji-t97812.0.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- np rano - czasami świeci mi się na czerwono "bremse", "piknie" dwa razy i zgaśnie (kontrolka - nie silnik :decayed:), Na

aku cienkie masz :naughty:

Wojtek to pewnie od rana tylko opony wymienia :)

masz rację nie wyrobiłem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby akumulator i wyświetla że klocki się kończą? :mysli: Jakieś to takie bez sensu, z czego to wynika? :decayed: Kto ma prostownik? :kox: Czy może lepiej wymienić aku na nowy?

Na chwile włącza się też kontrolka ABS i ESP. Jak przejadę parę metrów, wyłączę i włączę silnik ponownie to już nic się nie świeci.

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_zapalajaca_sie_kontrolka_trakcji-t97812.0.html :mysli:

U mnie podczas jazdy się nic nie świeci, jest tak jak ma być. Świeci się tylko razem z tymi klockami po włączeniu na ok. pół sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj nie załączała się klima... :| Jak wciskałem na śnieżynkę to tylko w momencie kiedy trzymałem ją wciśniętą świeciła, ale kompresor się nie załączał... :| O co loto?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj nie załączała się klima... :| Jak wciskałem na śnieżynkę to tylko w momencie kiedy trzymałem ją wciśniętą świeciła, ale kompresor się nie załączał... :| O co loto?!

nie moge uwierzyć :szukaj:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby akumulator i wyświetla że klocki się kończą? :mysli: Jakieś to takie bez sensu, z czego to wynika? :decayed: Kto ma prostownik? :kox:

Przy odpalaniu jest duży pobór prądu i sterownik ABS dostaje za małę napięcie. Dlatego się burzy :)

Kogo dogoniłem na wylocie z Michałowicza na Partyzantów ? Mrugnąłem, ale zero odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj nie załączała się klima... :| Jak wciskałem na śnieżynkę to tylko w momencie kiedy trzymałem ją wciśniętą świeciła, ale kompresor się nie załączał... :| O co loto?!

będzie warn :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, no nie chciało mi się szukać i uznałem, że tu znajdę "wujka dobra rada"... ;-)

Coś gdzieś kiedyś ( :decayed: ) czytałem, że sprężarka nie załącza się poniżej 4 czy 5 stopni celsjusza, ale dzisiaj było około 12 ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, no nie chciało mi się szukać i uznałem, że tu znajdę "wujka dobra rada"... ;-)

Coś gdzieś kiedyś ( :decayed: ) czytałem, że sprężarka nie załącza się poniżej 4 czy 5 stopni celsjusza, ale dzisiaj było około 12 ?????

gdzie miałes 12 :shocked: chyba 2 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jak był w d*pie...

Kto nie był dziś na spocie niech żałuje.

Było bardzo ciekawie.

Najpierw prawie mnie przygniotło drzewo (mam pełno gałęzi na dachu aż boje się popatrzeć...)

2.jpg

Potem na drodze leżało drugie które spowodowało że nie mogłem pojechać ani do przodu ani do tyłu

3.jpg

Mieliśmy ładną obstawe...

1.jpg

A na końcu chłopaki tak rąbali że aż miło było patrzeć :> :> :>

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak tam Panowie Spoty? Pogoda Was nie wystraszyla? W przyszlym tygodniu bede w BB to moze sie uda wpasc do Was na spota :gwizdanie: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...