Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

A co masz możliwość załatwić :naughty::polew:

Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem :kox:

Ja wiedziałem gdzie uderzyć bo ten Miron co to jest u nas to nic nie potrafi załatwić :polew: :polew:

Miron jest teraz zajęty docieplaniem baraku w którym parkuje swoim pazdziochem więc nie ma czasu :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arturoo

    4560

  • siemian

    3414

  • Wihajster

    2912

  • H4mm3R

    2689

Top użytkownicy w tym temacie

A co masz możliwość załatwić :naughty::polew:

Twoje zyczenie jest dla mnie rozkazem :kox:

Ja wiedziałem gdzie uderzyć bo ten Miron co to jest u nas to nic nie potrafi załatwić :polew: :polew:

Miron jest teraz zajęty docieplaniem baraku w którym parkuje swoim pazdziochem więc nie ma czasu :kox:

Tzn klei styropian jak każdy normalny człowiek czy jak go znam zakłada centralne w garażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wihajsterku z ostatnich 8 spotów byłeś chyba na jednym.

jak się tak dalej będziesz tłumaczył to ci w końcu dziecko dorośnie. :polew::tongue4:

ja też mam obowiązki ojcowskie ale będę na chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wihajsterku z ostatnich 8 spotów byłeś chyba na jednym.

jak się tak dalej będziesz tłumaczył to ci w końcu dziecko dorośnie. :polew::tongue4:

ja też mam obowiązki ojcowskie ale będę na chwilę.

nie przesadzaj :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu pierwszy- a wyjechaliśmy ze Sławkiem ostatni.

brawo nastepnym razem dostaniesz medal :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ... poprzeglądałem trochę logów AKN-ów i generalnie wszystko jest dobrze. martwi mnie tylko ten egr, bo w większości przypadków przy zamkniętym pomiar masy powietrza jest około 500 mg/R a w tym pasku było 400. U mnie jest 420 i to jest norma, ale wygląda na to, że w AKN jest trochę inaczej. Znalazłem też jeden zestaw logów, gdzie jest podobnie jak u Ciebie i też nic chłopaki nie napisali, że jest źle. Wygląda na to, że są jakieś rozbieżności pomiędzy rocznikami. W każdym razie uważam, że Ale tak jak mówiliśmy, moim zdaniem w tym pasku jest error ze sterowaniem turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ... poprzeglądałem trochę logów AKN-ów i generalnie wszystko jest dobrze. martwi mnie tylko ten egr, bo w większości przypadków przy zamkniętym pomiar masy powietrza jest około 500 mg/R a w tym pasku było 400. U mnie jest 420 i to jest norma, ale wygląda na to, że w AKN jest trochę inaczej. Znalazłem też jeden zestaw logów, gdzie jest podobnie jak u Ciebie i też nic chłopaki nie napisali, że jest źle. Wygląda na to, że są jakieś rozbieżności pomiędzy rocznikami. W każdym razie uważam, że Ale tak jak mówiliśmy, moim zdaniem w tym pasku jest error ze sterowaniem turbo.

oki spr. to jutro :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no i stało się - przyperdzieliłem w krawężnik prawym tylnym kołem. Podczas jazdy nie czuć żadnych niepożądanych efektów, ale nie jechałem więcej jak 80. Zobaczymy rano :( Fela się trochę porysowała, ale chyba tragedii nie ma. Póki co ciemno jest to nie widzę. Ale zabawa była przednia :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bączki jak bączki .... ale mistrzem driftingu stał się Cycek.... z kupą w gaciach ale pokazał klasę hamowania ;) staliśmy i czekaliśmy jak je**ie w krawężniki a on Cooo ? Zawstydzał turbodymomena ;)

cycek.jpg[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 00:53_________________________________________________gdzieś tak Sławku pobawił :) ?? nie wiece gdzie jest jakieś taki plac ? tylko bez lamp i krawężników ? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 00:54_________________________________________________ :hi: :hi: Paździochy :P... i tym samym dobranoc :) będę potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pociągu jedzie Niemiec, Rusek i Polak. Kłócą sie, który z państw najlepiej kradnie.

Niemiec wstał i mówi do Ruska:

- Tyyy Rusek wstań, zgaś światło i szybko je zapal.

Rusek:

- no dobra.

Zgasił i szybko zapalił światło. Patrzy i nie ma sznurówek. Rusek mówi do Niemca:

- aaa tam wy nie umiecie kraść.

Rusek mówi do Polaka:

- Tyyyy Polak, zgaś i zapal szybko światło.

Polak na to:

- no dobra.

Zgasił i szybko zapalił. Patrzy i nie ma krawatu.

Polak na to:

- aaa tam wy nie umiecie kraść.

Polak mówi do Niemca:

- zgaś i zapal szybko światło.

Niemiec zgasił i zapalił światło. Patrzy wszystko ma na sobie. I zaczynają się śmiać z Polaka, że w Polsce nie potrafią kraść.

Zaraz wpada konduktor i mówi:

- Panowie Panowie Ewakuacja, ktoś nam tory podpierdolił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...