Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Jak wymienić postojówkę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcialem wymienic dzisiaj postojowke a tu zonk widze tylko kabelki i wyczuwam palcem zarowke z oprawka ?

Ciasno jak...

Czy moze cos jeszcze trzeba odkrecic ?czy tylko zdjac to deczko plastikowe i celowac chybil trafil ?

:embarrassed:

Opublikowano

W ostateczności można wyjąć reflektor wtedy będzie łatwiejszy dostęp

Np w moim B6 nie da się wymienić jakiejkolwiek żarówki bez demontażu reflektora

Opublikowano
  • Autor

wolalbym nie ruszac lampy, chyba ze nie mozna inaczej.

Wczesniej jak wymienialem zwykla zarowke to sie niezle napocilem, tam nie ma jak reki wlozyc a wcale nie mam grubych palcow :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba najprosciej bedzie wyciagnac reflektor. A swiatlo zawsze mozna ustawic wzgledem drugiego - niewyciaganego wiec szkoda meczarni z wkladaniem reki tam gdzie jej wlozyc nie mozna:)

pozdr

Opublikowano

W ostateczności można wyjąć reflektor wtedy będzie łatwiejszy dostęp

Np w moim B6 nie da się wymienić jakiejkolwiek żarówki bez demontażu reflektora

Da rade bez wyciągania ale nie ma sensu się męczyć bo wyciągnięcie reflektora to chwilka roboty.
Opublikowano

[...]

Czy moze cos jeszcze trzeba odkrecic ?czy tylko zdjac to deczko plastikowe i celowac chybil trafil ?

:embarrassed:

Ja ostatnio zmieniałem bez demontażu reflektora tylko zdjąłem to deczko i jakoś mi sie udało :good: ale przyznaję, że nie było łatwo. :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Jesli ktos mialby zdjecie z etki z srubami mozujacymi to moze sprobuje wyciagnac :)

Opublikowano

Np w moim B6 nie da się wymienić jakiejkolwiek żarówki bez demontażu reflektora

dziwne Ja w Swoim B6 wymieniałem :gwizdanie:

Chyba najprosciej bedzie wyciagnac reflektor. A swiatlo zawsze mozna ustawic wzgledem drugiego - niewyciaganego wiec szkoda meczarni z wkladaniem reki tam gdzie jej wlozyc nie mozna:)

pozdr

Panowie, w B7 trzeba sciągnac zderzak by wyjąć lampe :gwizdanie:

Bez demontarzu da sie wymienić żarówki: ostatnio wymieniałem DRL i postojówkę a 2 miesiące temu xenonka wiec dla chcacego nic trudnego!

Chcialem wymienic dzisiaj postojowke a tu zonk widze tylko kabelki i wyczuwam palcem zarowke z oprawka ?

Ciasno jak...

Czy moze cos jeszcze trzeba odkrecic ?czy tylko zdjac to deczko plastikowe i celowac chybil trafil ?

:embarrassed:

użyj opcji :szukaj: a znajdziesz odpowiedź

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.