Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Odpalił zgasł i odpala...


MrWho

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie

Co mogło się stać...

Dzisiaj idę do garażu wyciągnąć swoją niunie a tu takie coś..

Wsiadłem, odpalam .. odpalił nie zdążyłem wbić wstecznego i zgasł... Przy tym na fis 0 błedów.. check - OK... próbuje go odpalić.. kręce kręce kręce i nic :/ próbowałem pare razy.. i nic..

No to vag... skan 0 błedów... obejrzałem silnik 0 wycieków.. paliwa połowa baku.. bezpieczniki OK.. wiec myślimy ze znajomym odłaczyć aku.. odłaczylismy chwile sobie pobył bez aku.. podłaczylismy.. kręce i d*pa... dziwne bo po pierwszym kręceniu wywaliło mi na chwilę oilcośtam taki symbol czerwony z takim czymś.. kręcę drugi raz i zaczął załapywać załapywać.. no i odpalił...

Skan vag.. 0 błedów... odplałem go już z 10x i all OK..

jak juz zaczą łapać to tak jak przy wymianie filtra paliwa jak nie zalałem go ropą :/ tak jak by zapowietrzony był.. ale jakim cudem??

Co może być? Pompa pada? Wtryski :( Czy po prostu coś w paliwie było i coś zatkało? Paliwo oczywiście ze stacji zaden szrot.. orlen.. jak mogę zalewam vipower zawsze... Filtr paliwa, oleju, olej i inne wymieniane 400-500km temu

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz.olma

Dokladnie to samo co w moim 1z I DO TEJ PORY TAK WLASNIE sie dzieje i teraz za kazdym razem nie mam pojecia co to jest odpalanie wyglada jak starej 330 ciagnika na wylaczonej kompresji.pomocy.Pompa zrobiona wtryski nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz przy filtrze paliwa czy paliwo nie cofa ci sie z powrotem z pompy, czasem te male oringi przy filtrze sa felerne i dostaje sie tam powietrze. Jesli odlaczales aku to sprobuj jesli masz odpalic go z drugiego kluczyka, bo czasem po odlaczeniu calkowicie aku immobiliser swiruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz jak zalewasz paliwo to jaki kolor ma ? raz miałem przypadek ze odpalił na 2 sekundy i zgasl, a potem nie dało sie odpalić , wystarczyło włączyć świece i odpalił ;], a tak do tematu to może sprawdź kąt wyprzedzenia zapłonu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...