Treść opublikowana przez denis911
-
[B5 AFN] Coś lekko dudni po naciśnięciu sprzęgła
raczej dwumas do wymiany
-
[B5 AFN] Spadek mocy
i co byles pod kompem bo az mnie ciekawi co wyszlo
-
[B5 ALF] Auto nie odpala po ogrzewaniu postojowym
skoro masz tylko wycie to moze problemem byc rozrusznik
-
[B5 AHL] Nieszczelna odma
przyczyna nie ale skutkiem tak
-
[ALL B5] Tylna wycieraczka nie działa
manetka do wymiany
-
[ALL B5] Niedziała regulacja podświetlania zegarów
musisz rozebrac i zobaczyc bo po wciaskaniu przez ciebie moglo cos puscic i nie laczy teraz jak nalezy
-
[B5 ALL] Rozwiązany kłopot z nadmuchem
bylaby to chyba ostatnia rzecz o ktorej bym pomyslal
-
Miejsce na nawigację
tez mam w lewym dolnym rogu szyby i jest naprawde ok
-
jakiego dostawce internetu wybrac???
ja polecam netie mam od ponad 2 lat i nigdy nie mialem przypadku zeby cos nie dzialalo lub zeby byl zmniejszony transfer tak jak to ma miejsce w tp mimo ze netia dzierzawi lacza od tp
-
[ALL B5] Jak usunąc klej z gumowych obwódek szyb
to zostaje goraca woda najlepiej przegotowana i gabka bo szczotka porobisz rysy na chromie
-
[ALL] Wytrzymałośc zawieszenia a opony o niskim profilu
jesli chcesz dluzej polatac na tym zawieszeniu to zaloz koniecznie wiekszy profil opony
-
[ALL] Drgania kierownicy
podjedz do wulkanizacji na poczatek niech sprawdza czy kola sa dobrze wywazone ale niech sprawdza wszystkie 4 a nie tylko przednie. Bo dosc czestym zjawiskiem jest to ze tylne kolo ma bicie i przenosi to wszystko na przod.
-
[B5 1Z] Po czasie słabną hamulce
dokladnie wymien przewody na nowe. a jesli pompa ktora wymieniles byla uzywana to tez wcale nie znaczy ze byla dobra...
-
[ALL B5] Problem z ręcznym. Nie łapie na ząbki
nikt tu jasnowidzem nie jest co moglo sie stac. Najlepsza i najszybsza metoda na stwierdzenie trafnej diagnozy jest po prostu rozebranie tego
-
[B5 AHU] Szarpanie
tylko nie zamawiaj sprzegla poki starego nie wyciagniesz bo pozniej okazuje sie ze kupione sprzeglo nie pasuje
-
[B5 AHU] Alarm rezerwy gdy w baku jest ponad rezerwe ON
dokladnie chlopie nie jezdzij na samych oparach tylko wlej wiecej
-
[B5 AAH] Pisk z pod maski ?
moze tez piszczec ktoras rolka na razrzadzie
-
[B5 ARG] Stały problem.... Silnik Gaśnie, Falują obroty, Brak mocy
i dlatego nikt absolutnie nikt nie namowi mnie na motnaz gazu, nawet nie wiadomo jak dobrej sekwencji bo wiecznie z tym dziadostwem problemy
-
[B5 AEB] Sonda lambda
masz prawidlowe
-
[ALL] Drgania kierownicy
tarcze krzywe lub felgi nie wywazone
-
[ALL B5] nie dziala podgrzewanie tylnej szyby
wez miernik i zmierz przejscie na wyjsciu z wlacznika i kablu przy szybie wtedy bedziesz wiedzial czy kabel dobry bo mogl sie gdzies przerwac. A czym sprawdzales napiecie na kablu przy szybie? Nie jestem pewny ale raczej nie ma tam 12v i normalna probowka do auta nie pokaze ci tam napiecia, wiec najlepiej mierzyc miernikiem
-
[B6 BAU] Nie odpala po wymianie pompy wtryskowej
sprobuj odpalic z drugiego kluczyka jesli masz, u mnie pomoglo bo to napewno problem z immo.
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
nikt ci na odleglosc nie pomoze, musisz sam zdiagnozowac skad leci i wtedy sie tym zajac. Mozemy jedynie podawac typy w nieskonczonosc...
-
[ALL B6] Zmiana oleju z syntetyka na półsentyk
to jest wlasnie stereotym polakow ze jak juz gdzies zaczyna ubywac oleju to kombinuja chca zalewac gorszym jakosciowo. Chlopie dojdz do przyczyny ubytkow oleju a nie idz po njmniejszej linii oporu. Polsyntetyk wcale nie jest gesciejszy od syntetyku i zmiana nic ci nie da.
-
[B5 AFN] Spadek mocy
najpierw podlacz pod kompa, ale w ciemno kurcze pojechalbym ustawic kat wtrysku i sprawdzilbym przeplywke