Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakiego dostawce internetu wybrac???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,konczy mi sie umowa z era na bezprzewodowy internet blue connect (i chwala bogu) i nie zamierzam jej przedluzac.musze wiec sie zorietowac w aktualnych ofertach operatorow i dobrze pokombinowac zeby nie dac sie oszukac.np nikomu ery nie polecam bo ten limit danych to jakies nie porozumienie jest.jak sie go przekroczy (o co bardzo latwo) to zmiejszaja przesyl tak ze nawet poczte trudno sprawdzic bo nie chce sie zaladowac :wallbash:.czekam wiec na wasze pozytywne jak i negatywne doswiadczenia i opinie dotyczace operatorow,jakie plusy jakie minusy,czy sa kruczki :tongue4:

dziekuje i pozdrawiam tanidran :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playa można wypróbować - jest 7 dni na to, a potem można zwrócić. Chyba w Plusie też jest taka możliwość.

To wszystko, co mogę powiedzieć na ten temat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kazdej zawartej umowy możesz odstąpić w ciągu 7 dni od jej zawarcie lecz jednak nie zwrócą Ci opłaty za aktywację i proporcjonalnie zapąłcisz za dnia uzytkowania neta.

A dlaczego chcesz mieć bezprzewodowy z sieci komórkowej?

Ja mam aster za 85zł jest to internet 4mb/s w dzień i 8 mb/s w nocy (od 22 do 12 w dzień) śmiga az miło. Dodatkowo mam kartę sim i łącze sie przez komórke i mam za free 250mb rzadko z tego korzystam ale nawet na yutubie można coś niecoś obejrzeć bez zbędnych nerwów.

Plusa polecam za zasięg z play trż korzytałem ale na słabym modemie wiec nie wiem dokładnie jak to sie sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ja mam juz PLAYA ponad rok i nie narzekam.. Jeśli nie jezdzis duzo po PL a dziala u Ciebie w domu to ok. W Wawie i okolicach dziala bez zarzutu.. Zdażyło mi sie nawet na nim coś sciagac.. Co do innch nie mogę się wypowiedzieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play chyba najkorzystniej wypada wobec innych operatorów ja osobiście go mam. Ale byłem kilkanaście miesięcy przed takim samym wyborem i powertowałem wszystkich operatorów i zostało w Play i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam playa..i wszystko jest ok :good:

Poprzednio miałem służbowego iPlusa i powiem, że zasięg tracił co chwila :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak operatorzy kablowi wchodzą w grę to najtańszy to bedzie UPC, Aster też jest dobry ale nie tani. MOżna poszukać operatora lokalnego np. na sadybie jest nie pamiętam jak sie nazywa ale jest tani jak barszcz i ma dobry internet i co najważniejsze umowa na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to UPC :good:

Dokładnie.Siostra ma od 2 lat i śmiga bez żadnych problemów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to UPC :good:

Dokładnie.Siostra ma od 2 lat i śmiga bez żadnych problemów :hi:

tylko,że UPC z reguły jest w dużych miastach tylko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to UPC :good:

Dokładnie.Siostra ma od 2 lat i śmiga bez żadnych problemów :hi:

tylko,że UPC z reguły jest w dużych miastach tylko :)

i to w niektorych... w Poz nie ma :confused4:

netia ma lacze 4Mb za ok 70zl/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem dostawce, używam teraz lokalnego dostawcy bazującego na dialogu

12mb - 51zł na 3lata

650558500.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie neo 1Mb, jestem teraz na etapie podpisywania umowy z netią na gniazdku TP, na dzień dzisiejszy netia i orange troche prowadzą przed TP (lepsze promocje)

netia z telefonem 2Mb - 55,75zł + 45 za tel

orange 2Mb - 54zł + 37 za stacjonarny + 20-30 na komórkę

tp 2Mb - 70,5zł + tel 55zł

ceny średnie na dzień 20 listopad - wtedy sprawdzałem cenniki, obowiązuje w mniejszych miastach

w większych miastach ceny niższe nawet o połowe za transfery wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak mamy z plusa jak byliśmy w głogowie to internet hulaj jakoś, ale jak jesteśmy u nas w Zdzieszowicach mimo iż mamy 3G to panowie e-maila nie umiem wysłac z plikiem 200 kb. a strony ladują sie no troszke długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...