a sprawdz przy filtrze paliwa czy paliwo nie cofa ci sie z powrotem z pompy, czasem te male oringi przy filtrze sa felerne i dostaje sie tam powietrze. Jesli odlaczales aku to sprobuj jesli masz odpalic go z drugiego kluczyka, bo czasem po odlaczeniu calkowicie aku immobiliser swiruje.
Mialem podobna sytuacje tylko w Borze. U mnie problem wygladal tak ze kupilem nowy aku bo stary padl i po wsadzeniu nowego nie moglem odpalic auta bo zaraz po tym jak silnik zaskakiwal to od razu gasl. Kumpel ktory sie tym zajmuje podpowiedzial ze pewnie immo sie rozkodowal i wystarczy sprobowac drugim kluczykiem. I faktycznie drugim kluczykiem zapalil od razu.
Ale nawet do teraz dalbym sobie glowe sciac ze przed tym incydentem nigdy nie widzialem podczas zapalania palacej sie kontrolki auta z kluczykiem a teraz pali sie i gasnie za kazdym razem