Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[audi a4 b5] czarna w sedanie AUDICZKA :) NOWY LICZNIK :)


Gość jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

jozek726 widzę, że już zegary masz upatrzone? :naughty: Dobry wybór ładniejszych do B5 nie da się założyć :wink4: Czyżby zdjęcie z moich wstawek na forum? :) Doszły już felgi do Ciebie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zegary fajne i widzi mi sie to nieziemsko ale zegary założe na 1/2 fis juz mam licznik kupiony tylko szukam dobrego fachowac zeby mi je zrobił ;) a wszystko możlie ze to Twoje foto ;) jest the bedt i gratuluje auta rafalekx :) pozdro[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 21:52_________________________________________________felg niestety jeszcze nie mam ;( myśle ze około wtorku sie zjawią :)[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2009, 22:06_________________________________________________fele juz doszły ale kasy na opony nie ma :( ale idzie zima to letnie pójdą w dół :D

a potrzebowałbym 225/45 R17 kto ma prosze pisać :)[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 23:08_________________________________________________zmieniony licznik:

było tak:

c0744c52e673655cmed.jpg

a jest tak :)

8d36ca5b061e91bfmed.jpg

foty po ciemku wstawie wieczorem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ile jest zabawy z tym ? :shocked:

Masa czujników itd.

:blink: Ale o co Ci konkretnie chodzi? Że co? Ty myślisz że każdy co zakłada pełny FIS ma wszystko podpięte jak to jest ori? :gwizdanie: No mi np. nie chciało się bawić w te wszystkie czujniczki :decayed: W sumie zależało mi głównie tylko na estetyce i poprawie wyglądu wnętrza :wink4: I nie marudźcie, że aż tyle roboty z tym jest :) 2 godzinki i micha uśmiechnięta od ucha do ucha :kox: warto :good: Mogłeś założyć chromowane ringi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można i tak ale czy to ma sens ?

To tak jakby wstawić wskaźnik doładowania turbiny ale go nie podłączać..... tak dla estetyki wnętrza :decayed:

No akurat nie rozumiem o co Ci chodzi :) większość czujników już jest i wystarczy tylko piny dobrze poprzepinać :) Mi zostało podpiąć tylko 4 czujniki, a podstawowe funkcje typu spalanie itp. są i śmigają jak trzeba :) Z tym akurat nie ma dużo roboty :wink4: A to że nie będę miał full rzeczy tak jak w ori FISie to akurat małe piwo :) Da radę to ogarnąć ale trzeba posiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna seria, wrzuc tylko fotki z nowymi felgami i doloz ringi do licznika, koszt niewielki, robota na 30min a efekt spory:)

no i fotki z zatoki puckiej :>, mmm, pamietam jak dzis jak 2lata temu w wakacje nie bylo zadnej wolnej miejscowki we wladyslawowie i przyszlo mi kimac w aucie nad ta zatoka, zaparkowalem frontalnie do wody, raniutko obudzilo mnie slonce, labedzie i jeszcze zrobilem wtedy super foto session mojej bylej kochanej r19 1,8 16V, aahhh, rozmarzylem sie:) :)

powodzenia w uzytkowaniu Audi, masz ladna sztuke, oby sluzyla jak najdluzej i najlepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zrozumiałem że masz tylko ekran a większość funkcji nie działa :decayed:

:wink4:

Większość funkcji działa, tych najbardziej potrzebnych :tongue4: A te mniej potrzebne nie :tongue4: Już nie róbmy OT :wink4:

Ładne auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...