Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[audi a4 b5] czarna w sedanie AUDICZKA :) NOWY LICZNIK :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja Audiczka :)

AUDI A4

rok 1999

1,9 Tdi 110 km

czarna perełka w sedanie :)

Wyposażenie:

-el lusterka(podgrzewane)

-2xel szyby domykane z pilota centarlny zamek

-4x poduszki

-abs

-wspomganie

-climatronic

-immo

-org hak

-podgrzewane siedzenia

-2x scyzoryk

Zrobione:

-wymienione filtry, paski, napinacze, pompa wody łączny koszt wyniusł mnie 2280zł :) (ale teraz jest igiełka :) )

758725336163c165med.jpg

8c818ffad1668b49med.jpg

7130a0600f68c5dfmed.jpg

wnętrze:

0bde8eff9aef2b54med.jpg

już niedługo:

-navi orginał + TV

-zmiana licznika (2000r)

-dodatki w drewnie

Opublikowano

Ładna tylko konkretnych felg jej brakuje :good:

a 2280zł za kompletny rozrząd :mysli: coś dużo jak na AVG

Opublikowano

Ładny sedan i dobra baza pod kolejne mody tylko pomyśl czy nie wywalić tego haka jeśli nie jest Ci potrzebny.

Najważniejsze na początek to felgi :wink4:

Opublikowano

felgi już są w wysyłce :) a nad hakiem pomyśle :)

taki duży koszt bo dosłownie co było do wymiany to wymieniłem ;)

Opublikowano

ladna :good: i srodek bardzo podobny do mojej :>

Opublikowano

Bardzo ładna z zewnątrz i ładnie też w środku.

Ile kilometrów przeleciała już Twoja Audiola?

Opublikowano

felgi już są w wysyłce :)

Jakie? Poza tym bardzo ładne autko :good: I plany też spoko, szczególnie zmiana licznika i nawi :wink4: Oczywiście z FISem?

Opublikowano

felgi to obecnie takie lecą :

b2fe5ae3f973078fmed.jpeg

Opublikowano

felgi to obecnie takie lecą :

Uważaj na dekielki :gwizdanie: Lubią się "zgubić/pożyczyć komuś" itp. :rolleyes::wallbash:

Opublikowano

Gdzie ty chowasz antenke od CB ? :naughty:

Opublikowano

ale brzydkie kolo tfu tfu...:D:polew: :polew:

ładna audika... niech CI dobrze służy

a na temat dekielkow to moje sie nadal trzymaja...:D (odpukac) :D

Opublikowano

a na temat dekielkow to moje sie nadal trzymaja...:D (odpukac) :D

kwestia czasu... zlecenie już poszło :polew: Mówili, że max. dwa tygodnie będę czekał na nowe... W "ASO" zamówiłem :polew::decayed: Niedoczekanie :wallbash:

Opublikowano

no mam nadzieje ze mi nie odpadna :D

antene wkładam do bagażnika :D troche sie nie mieści ale co tam :) za to dobrze odbiera :D

Opublikowano

Ładny sprzęcik :)

Proponuje jeszcze zdemontować hak na rybki :)

Pozdrawiam szerokości :)

Opublikowano

a jak zdemontuje hak to ten plastik pod zderzak idzie kupić sam???

Opublikowano

slicny ale te cb ochydnie zamontowane :shocked:

Opublikowano

Zauważyłem u ciebie w podpisie masz zegary a pośrodku zółtą lampkę z oliwiarką i napisem sensor. Co ta ikonka oznacza?? Może ktos wie?? Bo już mi sie 2 razy zaświeciła przed uruchomieniem auta od kiedy mam audi. A mam 1/2 fisa

Ładny kolorek auta :good:

Opublikowano

Oznacza że coś jest nie tak z czujnikiem poziomu oleju. Najprawdopodobniej padł.

Takie pytanie to w dziale technicznym :wink4:

Opublikowano

Bardzo ładna w słusznym kolorze, jak przyjdzie felga to odrazu zyska na wyglądzie...

P.S. Gdzie robiłeś zdjęcia bo wygląda mi to na zajazd przy zatoce Puckiej, też tam się zatrzymywałem na małą sesję zdjęciową w drodze do Helu :wink4:

Opublikowano

tak kolego jak mówisz zatoka Pucka to jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.