Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Kilka błędów


PINIOWROCLAW

Rekomendowane odpowiedzi

P1601

P1672-Colant Fan Control 1 open or short to ground

P1945

kolega podlaczyl kompa i wyswietlily sie takie bledy,wiatrak caly czas pracuje nie chce sie wylaczy i pompa nie podaje paliwa i nie moge uruchomic auta.

prosze o analize i ewentualne wskazowki co noze byc przyczyna.

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co moze byc przyczyna,czy te bledy sa z soba powiazane ?

Wczoraj wykasowalem bledy ale auto dalej nie pali,jak mam zlokalizowac ten przekaznik.Wyciagnelem wszystkie i zaden nie ma takiego oznaczenia jak napisales.

a blad to>

18080 P1672-colant fan control 1 open or short to ground

18009 P1601 - Relay for Supply Voltage Terminal 30 (J317): Implausible Signal

18353 P1945 - Control Module 1 for Cooling Fan: Output Short Circuit

Pomocy Panowie,bo jestem uziemiony wlasnie musialem sie przeprosic z rowerem,a wiec co moze byc przyczyna i od czego zaczac?Jakies porady lub plan dzialania.Dzieki[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2009, 09:18_________________________________________________Jeden mechanik powiedzial mi,ze to moze byc padniety pompowtryskiwacz i wtedy tez nie mozna zapalic auta????

Ktos mial taki przypadek???[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 15:23_________________________________________________Problem rozwiazany,okazalo sie,ze woda sie dostala do boxu gdzie znajduje sie ECU i przekazniki.Przekazniki byly zalane woda do polowy,wyniana przekaznikow okazala sie wystarczajaca.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany,okazalo sie,ze woda sie dostala do boxu gdzie znajduje sie ECU i przekazniki.Przekazniki byly zalane woda do polowy,wyniana przekaznikow okazala sie wystarczajaca.pozdrawiam

wszystkie wymieniliscie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...