Treść opublikowana przez PINIOWROCLAW
-
Proszę o analizę logów
Moge powiedziec,ze samochod wrocil do zywych!Wymiana N75 pomogla i nie ma juz problemu z przeladowaniem.Auto wrocilo do zywych!Tak czy innaczej mysle,ze turbina tez miala na to wplyw bo byla straszenie brudna lopatki nie pracowaly w pelnym zakresie.Auto przestalo strasznie kopcic i jest bardziej dynamiczne. W tym miejscu chcialbym wszystkim podziekowac za rady. Dziekuje i pozdrawiam Piotrek:closed::closed::closed:
-
Blad 4swiec zarowych i czujnika walka rozrzadu.
19463 - Camshaft Position Sensor (G40): No Signal P3007 - 000 - - - Intermittent Freeze Frame: RPM: 882 /min Torque: 28.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11000100 Idle Stabilization: 0.0°KW (no units): 48.0 17055 - Cylinder 1 Glow Plug Circuit (Q10): Electrical Fault P0671 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 819 /min Torque: 62.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11000100 Temperature: 17.1°C Bin. Bits: 10110000 17056 - Cylinder 2 Glow Plug Circuit (Q11): Electrical Fault P0672 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 819 /min Torque: 62.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11000100 Temperature: 17.1°C Bin. Bits: 10110000 17057 - Cylinder 3 Glow Plug Circuit (Q12): Electrical Fault P0673 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 819 /min Torque: 62.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11000100 Temperature: 17.1°C Bin. Bits: 10110000 17058 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault P0674 - 000 - - Freeze Frame: RPM: 819 /min Torque: 62.0 Nm Speed: 0.0 km/h Load: 0.0 % Voltage: 14.44 V Bin. Bits: 11000100 Temperature: 17.1°C Bin. Bits: 10110000
-
Blad 4swiec zarowych i czujnika walka rozrzadu.
Witam serdecznie wywala mi blad 4swiec zarowych i czujnik walka rozrzadu.Jak najlepiej zabrac sie za sprawdzanie i co moze byc przyczyna?Wiazka elektryczna?Jakis przekaznik?Moze 4 swiece spalone i czujnik padniety? Pozdrawiam
-
Proszę o analizę logów
Turbina wyczyszczona i nadal ten sam problem,jutro wymiana N75 na nowy. Witam Panowie ponownie,ewentualnie jakies podpowiedzi co moze jeszcze byc? Dziekuje i pozdrawiam!
-
Proszę o analizę logów
W takim razie wyciagam sprezarke i zobaczymy czy to pomoze. Pozdrawiam
-
Proszę o analizę logów
G10-11-12 http://vaglog.rtnet.pl/piniowroclaw_84002.html G7-8-9 http://vaglog.rtnet.pl/piniowroclaw_84003.html G1-2-3 http://vaglog.rtnet.pl/piniowroclaw_84004.html G13-14-15 http://vaglog.rtnet.pl/piniowroclaw_84005.html G4-5-6 http://vaglog.rtnet.pl/piniowroclaw_84006.html W koncu mi sie udalo dodac logi. Uprzejmie prosze o analize. Pozdrawiam Piotrek Prosze o pomoc w analizie logow. Dziekuje
-
Proszę o analizę logów
Witam Wszystkich serdecznie.Od dluzszego czasu mam problem z turbina powyzej 3tys obr wylancza sie .Po skanowaniu otrzymalem nastepujacy blad P0233-Overboost condition.Zalaczam rowniez logi prosze o analize i wyrozumialosc poniewaz robilem to pierwszy raz i nie jestem pewien czy dobrze. Pozdrawiam
-
[ALL] Dziwne buczenie w kabinie czy to może być od wymiany opon bądź za dużo bar?
Tu nie chodzi o to czy kogos stac czy nie.Zastanow sie nad bezpieczenstwem,a pozniej ewentualnie nad kosztami.Zdrowia nie mozna kupic,a duza czesc opon uzywanych jest zabojcza!!!
-
[ALL] Dziwne buczenie w kabinie czy to może być od wymiany opon bądź za dużo bar?
Witam,powiem szczerze,ze mam podobny problem z oponami.Rok temu kupilem 4 nowe Pireli Rosso 235/45/17 wszystko bylo cacy i bylem bardzo zadowolony.Opony naprawde super.Dwa miesiace temu bylem u "znajomego" gumolepy ktory mial na zbyciu dwie prawie nowe Pireli Rosso.Cena byla okazyjna wiec kupilem bo jezdzilem na takich i bylem bardzo zadowolony.Gdy je zalozylem do przodu powyzej 130/h straszny szum a wrecz buczenie.Moje wnioski sa takie. 1.Nie bez powodu ktos oddaje prawie nowe opony na szrot itd... 2.Niby ta sama firma dokladnie ten sam model opony ,a jednak inny efekt i rozczarowanie. 3.Nigdy wiecej juz nie kupie zadnych uzywanych opon. 4.Twoje bezpieczenstwo i wrazenia najwazniejsze!!!! P.S Powinni zakazac sprzedazy uzywanych opon!!!!
-
Gdzie się wybieracie na wakacje:D
Siemka w marcu bylem dwa tygodnie w Egipcie i jestem bardzo zadowolony,trafilem na zajefajny hotel z centrum nurkowym.W hotelu byla dyskoteka do tego opcja all inclusive(dostepna przez cala dobe,oczywiscie pisze o gorzalce i browarku).Co jest zadkoscia,zazwyczaj alkohole podawane sa do godziny 24 lub 2.W pokoju wanna z jacuzi+prysznic.Sejf byl na wyposazeniu pokoju oraz mini lodowka napelniana co dziennie.Wszystko bylo wliczone w cene.Naprawde jedne z najlepszych wakacji,a musze przyznac ze zwiedzilem troszeczke swiata. We wrzesniu jade znow na dwa tygodnie i padlo na Egipt.Polecam Ewentualnie wiecej info moge podac na priv. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Dziwny dźwięk silnika (chyba)
Moze to byc kompresor klimy.Wlacz klime i zobacz czy cos sie zmienilo.Oczywiscie to jest jedna mozliwosc z tysiaca.
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
mmmm,wnioskuje,ze chcesz zalewac do auta te paliwo dlatego pytasz. Mysle,ze na pewno sklad jest troszeczke inny ,ale prawdy sie nigdy nie dowiesz.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
turdzi zaczne myslec jak padnie silnik,a nie bede sobie zawracal glowy na zapas.Kolego i nie pouczaj mnie bo nie jestes moderatorem.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
ja mam przejechane 240tys ,powiem Ci szcerze,ze na poczatku ja sie tutaj zalogowalem i poczytalem troszeczke tematow to zbladlem.Pomyslalem sobie co za gó...sobie kupilem.Teraz doszedlem do wniosku ,ze nie ma co popadac w skrajnosc.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________jaro4444 to chyba prosciej jest zmienic auto albo silnik,a nie jakies kombinacje.Jaki jest orientacyjny koszt tego zabiegu.Chyba to jest najwazniejszy czynnik.Prosze o detale
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Panowie nie jest prostszym rozwiazaniem kupic inne auto,a po drugie moze najpierw jakies testy ,a pozniej zachwycajmy sie !!! Nikt nie jest w stanie przewidziec co moze sie wydarzyc,wiec ja do tego podchodze sceptycznie.
-
[B7 BPW] Wymiana napinacza paska wieloklinowego
Byl juz ten temat walkowany,poszukaj!!!
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
No wlasnie ,dlatego najlepiej wymienic bez demontazu zderzaka.Zaoszczedzamy czas, kase i mozliwosc uszkodzenia innych elementow. i
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
No tez myslalem,ze jest to nie wykonalne ale wymienilem .troszeczke rece poobdzieralem ale wymienilem.Dlugi plaski klucz do napinacza ze by pozniej nalozyc pasek.Wymienilem wiec jest to mozliwe.Czas okolo 1h.Najlepiej robic to we dwie osoby.[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 23:53_________________________________________________P.S Jezeli ktos mi nie wierzy to moge przyleciec i to zrobic oczywiscie po wczesniejszym pokryciu kosztow przelotu.
-
[B7 BLB] Pasek wieloklinowy / wielokorkowy i napinacz - wymiana
Panowie z calym szacunkiem dla Was, prawdopodobnie jestescie mechanikami? Ja wymienilem u siebie bez demontazu zderzaka i jakichkolwiek innych czesci.Do tego na dodatek nie potrzebowalem kanalu. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Felerny imbusik - zabierak - pompy olejowej
Dokladnie zgadzam sie z powyzszym postem.Szacunek dla jaro4444 za wiedze,moze wyslemy twoje posty do Audi Zentrum. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
Nie ma co panikowac ,czytajac wasze opinie na temat BLB to normalnie plakac sie chce.Moze ktos bedzie taki madry i napisze ile BLB jezdzi po swiecie i nic sie nie dzieje.Ze padlo kilka silnikow???W ktorych samochodach nie padaja???Nawet w najdrozszych i najlepszych cos sie dzieje.
-
[B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
Napewno sie oplaca,jezeli udowodnisz wine beda zmuszeni pokryc wszystkie koszta ekspertyzy itd..Alona nie mozna takich spraw zostawiac poniewaz oni czuja sie bezkarni.Zawsze winego szukaja i krytykuja innego mechanika.Mozliwe,ze to sa dobrzy mechanicy,ale wiadomo kazdy moze popelnic blad.Najwazniejsze to przyznac sie do bledu i ponies tego konsekwencje,a jezeli sie upieraja przy swoim to najzwyczajniej w swiecie wez rzeczoznawce i tyle.Jak cos to zrobimy skladke na ekspertyze i koszta sadowe.Ja jako pierwszy moge zadeklarowac 100zl
-
[B6 AVF] Charczenie silnika przy spadku obrotów
Nie wykluczj tego tez bo dzwiek lubi sie przenosic i moze to byc zgubne.Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Charczenie silnika przy spadku obrotów
Mozliwe,ze turbo sie przyciera. Pozdro
-
[B5 AHU] Nagły problem z uruchomieniem silnika!
miales podpiac tego vag-a i zobaczyc co Ci pokaze.Sluchaj moze byc pompa paliwa,przekaznik bezpiecznik itd....