Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AGB] Audi S4 V6 Biturbo by LCQ


LCQ

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie nie wiem, przeglądam temat hebli 300mm i jakoś zawsze z tyłu klocek tak słabo bierze i nie daje mi to spokoju.

Kiedy jakiś spot ? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły również DP do zestawu z RS4 B5 (nosb :cool1:), oraz 6 wahaczy przód góra oraz końcówki drążków :decayed: (zaraz wkleję na 1 stronę foty)

P.S. jak będzie czas to będzie i spot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleść chwilę czasu kiedyś :gwizdanie:

Nie ma lipy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat, Ska dostała zestaw uszczelek i uszczelniaczy+ termostat, wszystko było zrobione w serwisie Kuziego STT w Modlnicy przez mojego kumpla, jakiś czas temu dotarł z ASO drobny dodatek wizualny, grill z RS4 B5 :-) (matowe aluminium), zakupiłem również nowe żarniki

773f6c2c77a2f8bdm.jpg

c85a82ffcebbd94am.jpg

53c0292f16dd668dm.jpg

mocowo nie planuje dotykać SKi, bo na zimę nie ma potrzeby :wink4: zresztą niska temperatura to najtańsze konie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwiłem się że do tej pory nie kupiłeś grilla z RS :naughty: Szkoda że nie jeździsz na żadne spoty bo chętnie bym zobaczył jak to jeździ :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ska to taki zamulacz miejski, nie ma co pokazywać heh :decayed:, trzeba będzie kiedyś szanowną ekipę odwiedzić, możliwe że już z nową mocą :>

Ibizy też nie miałem okazji zobaczyć na żywo ale może eske uda mi się zobaczyć :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz coś o tych turbinach. brałes ten zestaw od SIDa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic co tu dużo pisać Audi to Audi, ale ibi zawsze będę miło wspominał, baa nawet miałem okazję śmigać nią na autostardzie z A6 2,7Bit (komplet pasażerów), i ja sam po części wybebeszona, pamiętam to jak dziś, zakres 180-230 km/h i dostała A6 :kox:, z lepszymi autami było przyjemnie, oby Ska doczekała się części modyfikacji, no może poza SWAPem heh, póki co nie mam za dużo czasu dla niej, ciągle coś dostaje, a nawet tego nie używam na tyle co się powinno, więc jakbym sprzedawał ktoś by dostał full zestaw :decayed:

Junior_tdi w zimę nie ma sensu robić większej mocy, to co jest wystarczy spokojnie, mam nadzieje że będzie ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ładnie ruszaj ją a przybędzie kolejna mocna eSka na śląsku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie turbiny zostały sprzedane (głównie z braku czasu ehh........(kolega Grondzi osiągnoł na nich 410 KM i chyba 577 NM, ale dalej myślałem o większej mocy), pochodzą z RS6 C5 V8 Biturbo, dodatkowo zostały przerobione by wstawać z niższych obrotów oraz uzyskać lepsze wyniki w górnej partii obr., ich wydolność to ok 540-550 KM, kolega na nich uzyskał po paru modach 520 KM/620 NM, ja celuję w ok 440-450KM, póki co zostaję na seryjnych głowicach, jak będzie mało to wlatują o lepszych przepływach , dokupiłem również chłodnicę oleju 19 rzędową oraz podkładkę z RS4 B5 z termostatem, pozostałe graty już niedługo..

86a4cab80e1ea26am.jpg

b931ae9278be8cc8m.jpg

f3970080edd7d968m.jpg

7717db59659c8c55m.jpg

P.S. mam nadzieję że wsadzę wreście te heh (generalnie miałem już seryjne k04 z rs4, ko4 z rs4 hybrydy(wirniki rs6), teraz rs6 hybrydy), mało co brakowało a miałbym już inny wóz, nawet szybszy od Ski, ale jednak postanowiłem pobawić się nią :naughty:

pozdro Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie turbiny zostały sprzedane (głównie z braku czasu ehh........(kolega Grondzi osiągnoł na nich 410 KM i chyba 577 NM, ale dalej myślałem o większej mocy), pochodzą z RS6 C5 V8 Biturbo, dodatkowo zostały przerobione by wstawać z niższych obrotów oraz uzyskać lepsze wyniki w górnej partii obr., ich wydolność to ok 540-550 KM, kolega na nich uzyskał po paru modach 520 KM/620 NM, ja celuję w ok 440-450KM, póki co zostaję na seryjnych głowicach, jak będzie mało to wlatują o lepszych przepływach , dokupiłem również chłodnicę oleju 19 rzędową oraz podkładkę z RS4 B5 z termostatem, pozostałe graty już niedługo..

86a4cab80e1ea26am.jpg

b931ae9278be8cc8m.jpg

f3970080edd7d968m.jpg

7717db59659c8c55m.jpg

P.S. mam nadzieję że wsadzę wreście te heh (generalnie miałem już seryjne k04 z rs4, ko4 z rs4 hybrydy(wirniki rs6), teraz rs6 hybrydy), mało co brakowało a miałbym już inny wóz, nawet szybszy od Ski, ale jednak postanowiłem pobawić się nią :naughty:

pozdro Panowie

aha... :shocked::slina:

z niecierpliwością czekam na wyniki na tych suszarkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junior_tdi dzięki

Dealer suszarek... :disgust:

jakbym miał następny jakiś komplecik to dam znać :decayed:

P.S. Panowie zastanawiam się nad felami jeszcze, chciałbym coś w 18" ewentualnie 19", OZty raczej zostaną (chodź jeszcze nie wiem..), et musi być ok 33-37 (najlepiej bez dystansu), najważniejsze by fela wyglądała ładniej od obecnej i była podobnie lżejsza, okolice 9-9,5 kg/szt max (BBSy CH nie wchodzą w gre), co polecicie ? foty wskazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie turbiny zostały sprzedane (głównie z braku czasu ehh........(kolega Grondzi osiągnoł na nich 410 KM i chyba 577 NM, ale dalej myślałem o większej mocy), pochodzą z RS6 C5 V8 Biturbo, dodatkowo zostały przerobione by wstawać z niższych obrotów oraz uzyskać lepsze wyniki w górnej partii obr., ich wydolność to ok 540-550 KM, kolega na nich uzyskał po paru modach 520 KM/620 NM, ja celuję w ok 440-450KM, póki co zostaję na seryjnych głowicach, jak będzie mało to wlatują o lepszych przepływach , dokupiłem również chłodnicę oleju 19 rzędową oraz podkładkę z RS4 B5 z termostatem, pozostałe graty już niedługo..

86a4cab80e1ea26am.jpg

b931ae9278be8cc8m.jpg

f3970080edd7d968m.jpg

7717db59659c8c55m.jpg

P.S. mam nadzieję że wsadzę wreście te heh (generalnie miałem już seryjne k04 z rs4, ko4 z rs4 hybrydy(wirniki rs6), teraz rs6 hybrydy), mało co brakowało a miałbym już inny wóz, nawet szybszy od Ski, ale jednak postanowiłem pobawić się nią :naughty:

pozdro Panowie

tez bym chcial takiego mikolaja miec jak ty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...