Jump to content
0
I r o

[B5 AVG] Wąż do intercoolera nr.etka

Recommended Posts

witam

mam takie pytanie dotyczące numeru katalogowego węża od intercoolera, ponieważ chcę zamówić z allegro, a trudno mi zidentyfikować na oko

zdjęcie jest zapożyczone z allegro (cyfrówka mi padła) ale posiadam taki sam silnik jak na fotce z 1999 roku tylko nie wiem po czym rozpoznać afn czy avg ??

ab20159744ad693dmed.jpg

f*ck the islam

8D0 145 840 M

36c02780b481a28em.jpg

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

mogę się mylić, ale kod który mi podałeś dotyczy rury ciśnieniowej z plastiku, a mi chodzi o kod węża gumowego, który różni się od tego ze schematu od ciebie, bo jest dłuższy i bardziej zakręcony, ale ta fotka od ciebie może być tylko podglądowa (ale nie sądzę)

aha, według tego schematu to chodzi mi o nr:10

ala coś z tej aukcji ale nie mam pewności i dlatego potrzebuje weryfikacji http://www.allegro.pl/item732942707_audi_a4_01_04r_waz_intercoolera.html

f*ck the islam

mogę się mylić, ale kod który mi podałeś dotyczy rury ciśnieniowej z plastiku, a mi chodzi o kod węża gumowego, który różni się od tego ze schematu od ciebie, bo jest dłuższy i bardziej zakręcony, ale ta fotka od ciebie może być tylko podglądowa (ale nie sądzę)

aha, według tego schematu to chodzi mi o nr:10

ala coś z tej aukcji ale nie mam pewności i dlatego potrzebuje weryfikacji http://www.allegro.pl/item732942707_audi_a4_01_04r_waz_intercoolera.html

to z aukcji masz z B6 :cool1:

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

to wiem że z b6, podałem tą aukcje tylko poglądowo, dlatego że ten który potrzebuje jest podobny, tylko trochę dłuższy

a na schemacie jest prosty kawałek i na pewno to nie ten kod

f*ck the islam

to wiem że z b6, podałem tą aukcje tylko poglądowo, dlatego że ten który potrzebuje jest podobny, tylko trochę dłuższy

a na schemacie jest prosty kawałek i na pewno to nie ten kod

na schemacie masz wszystkie węże i numery wybierz ten co cie interesuje.Rysunek nie jest rzeczywisty tylko też poglądowy i nie sugerował bym sie długością :gwizdanie:

A4 B5 Quattro+ AVF/GTD20/HF100/SDI/diff-lock/AVIC980BT

Prawdopodobnie najmocniejsze 1,9TDI w budzie B5 308KM/570NM by Spanky

czyli wychodzi,że ten nr który podałem jest ok...

no nie wiem :rolleyes:

według kolegi Sztomela tak, ale według zdjęcia z etka to jest rura plastikowa !

jak znajdę to dam znac

wielkie thx all

pozdr

aha, po czym poznać czy mam silnik afn czy avg ??

f*ck the islam

no nie wiem :rolleyes:

według kolegi Sztomela tak, ale według zdjęcia z etka to jest rura plastikowa !

jak znajdę to dam znac

wielkie thx all

pozdr

aha, po czym poznać czy mam silnik afn czy avg ??

we wnece kola zapasowego masz naklejke tam pisze :gwizdanie: