Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki płyn hamulcowy wlać???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się zapytać Szanownego Grona jaki płyn hamulcowo\szprzęgłowy wlać do mojej aczwórki. Zauważyłem, ze sprzęgło zaczęło jakby drżeć, a płynu jest troszkę za mało. Mechanik powiedział żebym wlał DOT-4.miał rację?

pozdrawiam

Opublikowano
DOT-4.miał rację?

Mial racje. :mrgreen: Moze odrazu wymien na nowy. Bo plyn hamulcowy powinno sie wymieniac co dwa lata.

Opublikowano

najlepiej wymienić bo płynu chamulcowego nie powinno się mieszać chyba :oops:

Opublikowano

wymien na DOT-4 ..... i po sprawie ;-)

Opublikowano
najlepiej wymienić bo płynu chamulcowego nie powinno się mieszać chyba :oops:

ja zrobiłem dolewkę parę razy i działa wszystko ok. DOT-4 tylko i wyłącznie

Opublikowano
zrobiłem dolewkę parę razy

Pare razy dolewke zrobiles?? :shock:

To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki??

Opublikowano
zrobiłem dolewkę parę razy

Pare razy dolewke zrobiles?? :shock:

To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki??

pewnie gdzies ucieka ..... :twisted:

Opublikowano
zrobiłem dolewkę parę razy

Pare razy dolewke zrobiles?? :shock:

To co Ci sie dzieje z tym plynem, ze musisz robic dolewki??

pewnie gdzies ucieka ..... :twisted:

ale tylko podczas hamowania :mrgreen:

Opublikowano

miałem wyciek z jednego z zacisków, na szczęście już wszystko naprawione

Opublikowano
miałem wyciek z jednego z zacisków, na szczęście już wszystko naprawione

no ... bo juz sie balem ze tylko dolewasz ... ;-)

Opublikowano
płynu chamulcowego nie powinno się mieszać chyba

napewno :D

Opublikowano

przede wszystkim zapraszamy do przywitania się w dziale NEWBIE

Opublikowano

wstretny OT :mrgreen: wczesniej juz koledze napisalem na PW :twisted:

"hamulcowo/sprzęgłowy

a swoja droga to wlasnie o co chodzi??

Opublikowano

plyn od wspomagania sprzegla jest taki sam jak od hamulcow :razz: :lol:

Opublikowano

piotr1602, rozwin dokladniej ten temat...

Opublikowano
plyn od wspomagania sprzegla jest taki sam jak od hamulcow :razz: :lol:

jasniej prosze....

Opublikowano

Jeśłi masz DOt4 to musi by DOT4. Najlepszy jest DOT 5.1.

Jeśli chodzi o DOT4 to najlepszy chyba jest ten Shell'a, Organika...

Opublikowano
piotr1602, rozwin dokladniej ten temat...
jasniej prosze....

No Panowie nie mowcie, ze nie wiecie, ze sprzeglo jest hydrauliczne i jest tam plyn z waszego ukladu hamulcowego?? :sad:

Opublikowano
piotr1602, rozwin dokladniej ten temat...
jasniej prosze....

No Panowie nie mowcie, ze nie wiecie, ze sprzeglo jest hydrauliczne i jest tam plyn z waszego ukladu hamulcowego?? :sad:

no nie :roll: to znaczy ze wypadaloby ten plynik wymienic...tak na wszeliki wypadek...

a co sie dzieje ze wspomaganiem sprzegla jak uklad hamulcowy sie zapowietrzy??

Opublikowano
a co sie dzieje ze wspomaganiem sprzegla jak uklad hamulcowy sie zapowietrzy??

Jak sie nie myle to jest to oddzielny uklad wiec albo to sie zapowietrzy albo to. :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.