Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problemy z centralnym zamkiem ( tylko wg vaga)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podpiąłem auto pod vaga, wyskoczyły mi błędy. Dodam, że nie mam żadnych problemów z centralnym zamkiem. Błędy nie dają się skasować. Po przetłumaczeniu na polski też mi nic nie mówią.

Mam centralny zamek na kluczyk, nie mam pilota.

Kody błędów

1367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

01371 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Driver's Side

35-00 - -

01372 - Alarm triggered by Door Contact Switch: Passenger Side or Rear

35-00 - -

01374 - Alarm triggered by Terminal 15

35-00 - -

01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring

35-00 - -

01369 - Alarm triggered by Hood Switch

35-00 - -

01368 - Alarm triggered by Luggage Compartment Switch

35-00 - -

01373 - Alarm triggered by Radio Ground Contact

35-00 - -

01360 - Switch for Anti-Theft Alarm: Open

29-00 - Short to Ground

01363 - Switch for Central Locking: Driver's Door (F59)

27-00 - Implausible Signal

Opublikowano

Witam

Masz prawdopodobnie centralny zamek pneumatyczny na kluczyk.Ale dodatkowo masz podłączony sterownik

który nie funkcjonuje i stąd błędy ,które nie dają się wykasować.

Pozdrawiam

Opublikowano

"alarm trigered"-oznacza,ze alarm zostal uruchomiony poprzez wytyczone czujniki-to moga byc jakies stare informacje-po wyczyszczeniu bladow,jesli alarm zostanie uruchomiony-te wlasnie informacje maja na celu zlokalizowanie przyczyn uruchomienia alarmu

01360-wlacznik na slupku nie styka,albo jest przerwany calkowicie obwod,co moze byc powodem wyskakiwania bledu

to samo z wlacznikiem na drzwiach kierowcy ,kolo klamki 01363 :wink4:

Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)-tutaj moze byc na wezyku z pompki "przeciek" powietrza

ogolnie-to dziwne,ze nie daja sie skasowac,bo to tylko informacje w wiekszosci... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tylko, że ja nie mam żadnego alarmu.

Mam tylko centralny zamek, zamykany z kluczyka, nie mam pilota (chyba, że o czymś nie wiem)

Dlatego te błędy tak mnie dziwią.

Opublikowano

(chyba, że o czymś nie wiem)

moze ktos wymienil pompke przed tym,zanim kupiles auto :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

(chyba, że o czymś nie wiem)

moze ktos wymienil pompke przed tym,zanim kupiles auto :gwizdanie:

Czyli... mam alarm ale o nim nie wiem albo miałem alarm ale już go nie mam?

_________________________________________________

Zadzwoniłbym do helmuta ale w ogóle nie znam języka :kwasny:

Opublikowano

Witam

Na pewno masz sterownik z którym łączy się VAG przez OBD II,ale jest odłączony bo stwarzał problemy i nie opłacało się komuś naprawiać uszkodzenia -łatwiej było go odłączyć od mechanizmów.

Pozdrawiam

Opublikowano

podepne sie pod temat bo mam problem z centralnym zamkiem. Cała sprawa rozchodzi sie o to iz przy zakaldaniu nowego radia poszła jakas mała zwara, od tamtej pory centralny z kluczyka nie trybi (otawieranie/zamykanie kluzykiem w zamku jest mozliwe) jak i blokada drzwi od wew. wydaje sie tez ze fis nie widzi otwartych drzwi kierowcy... czy moglo sie cos popitolic w drzwiach czy zamku?? Pomka smiga pieknie :good:

Opublikowano

podepne sie pod temat bo mam problem z centralnym zamkiem. Cała sprawa rozchodzi sie o to iz przy zakaldaniu nowego radia poszła jakas mała zwara, od tamtej pory centralny z kluczyka nie trybi (otawieranie/zamykanie kluczykiem w zamku jest mozliwe) jak i blokada drzwi od wew. wydaje sie tez ze fis nie widzi otwartych drzwi kierowcy... czy moglo sie cos popitolic w drzwiach czy zamku?? Pomka smiga pieknie :good:

topor-mialem podobna sytuacje w B5,podczas montazu radia,mala zwara i nie mialem alarmu,zamek sie zamykal,ale cos sie pojebalo i alarm sie nie uzbrajal-pomogl taki sposob:

wsiadlem do auta,przez otwarta szybe sie zamknalem kluczem przez zamek,dwa razy za klamke-otworzyly sie,wysiadlem i zamknalem juz od zewnatrz kluczem-alarm sie uzbroil-sprobuj-moze u Ciebie tez zadziala... :wink4:

Opublikowano

probowalem wszytskiego z otwieraniem/zamykaniem itd..:/ i lipa:/

Opublikowano

rozumiem,ze Vag nic nie "mowi"?

Opublikowano

z tego co pamietam to nie, ale jutro spojrze jesczeraz.

Opublikowano
:mysli: dziwne,ale moze vag cos "wypluje"-przynajmniej bedziemy wiedziec cos wiecej...
Opublikowano

oki, jak cos to zdam relacje;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.