Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon z dużym wyświetlaczem


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - a wy chcecie telefon, czy kloca :shocked:? Przecież Omnia, to meeega kloc, na którego trzeba nosić torbę, jak na notebooka.

Jak masz kasę, to kupuj IPhone'a, jak mniejszy budżet, to poszukaj coś z HTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie trzasnąłem HTC Diamond, teraz wyszła II (dwójka).

bardzo fajny interfejs, a warto na to zwrócić uwage przy Windows mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Omnia, to meeega kloc, na którego trzeba nosić torbę, jak na notebooka

Pozwoliłem sobie sprawdzić wymiary i wagę...

Iphone Omnia i8000 II

Wysokość 115,5 118

szerokość 62,1 59,6

głębokość 12,3 12,3

masa 133 128

czy ja wiem, czy taki kloc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu byłem z mamuśką przedłużyć umowę w PLAY i oglądałem jakąś OMNIE, to mi do łokcia sięgała :polew: Może jakiś inny model, ale była gigantyczna.

IPhone do najmniejszych również nie należy - wiem, bo miałem, ale jakościowo OMNIA nie ma polotu do niego niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu byłem z mamuśką przedłużyć umowę w PLAY i oglądałem jakąś OMNIE, to mi do łokcia sięgała :polew: Może jakiś inny model, ale była gigantyczna.

IPhone do najmniejszych również nie należy - wiem, bo miałem, ale jakościowo OMNIA nie ma polotu do niego niestety.

Moze ogladales Omnie HD...

Nie wiem czy nie ma polotu... OMNIA to tel oparty na WM... tam musisz sobie wszystko wgrac, aplikacje ktore Cie interesuja znajduja sie w interenecie w formacie CAB...instalujesz je jak exe na kompie... Telefony na WM moim zdaniem to najlepsze kombajny jakie mozna sobie wyobrazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu byłem z mamuśką przedłużyć umowę w PLAY i oglądałem jakąś OMNIE, to mi do łokcia sięgała :polew: Może jakiś inny model, ale była gigantyczna.

IPhone do najmniejszych również nie należy - wiem, bo miałem, ale jakościowo OMNIA nie ma polotu do niego niestety.

Moze ogladales Omnie HD...

Nie wiem czy nie ma polotu... OMNIA to tel oparty na WM... tam musisz sobie wszystko wgrac, aplikacje ktore Cie interesuja znajduja sie w interenecie w formacie CAB...instalujesz je jak exe na kompie... Telefony na WM moim zdaniem to najlepsze kombajny jakie mozna sobie wyobrazic.

Dokładnie OMNIĘ HD - myślałem, że to te same gabaryty, ale widzę, że chyba nie.

Sam użytkuję telefony na WM i nie narzekam - zbyt dużo jednak naczytałem się negatywnych opinii na OMNIĘ- jak dla mnie jakiś taki zabawkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i900 Omnia i naprawdę cenie sobie go. Mam go już ok 4 miesięcy, czasami się zawiesza ale nie często, wgrałem nowego softa niebrandowego i śmiga aż miło, GPS działa dobrze tylko troche długo szuka fixa. WI-fi działa jak w laptopie :good: wyświetlacz duży, do oglądania stron internetowych naprawdę wystarcza! Jaki kloc, co wy mówicie? Czy ktoś miał Omnie w ręku? Czy tylko gada bo gada? telefon jest może troche większy niż inne telefony, ale jak ktoś mi mówi, że do łokcia mu dosięga to sorry. :wallbash: Mieści się w kieszeni bez problemu, jest cieniutki no i jak to w większości telefonów dotykowych ekran zajmuje prawie całą powierzchnie przedniego panelu. Polecam ! ew. pytaj jak byś coś chciał jeszcze wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i900 Omnia i naprawdę cenie sobie go. Mam go już ok 4 miesięcy, czasami się zawiesza ale nie często, wgrałem nowego softa niebrandowego i śmiga aż miło, GPS działa dobrze tylko troche długo szuka fixa. WI-fi działa jak w laptopie :good: wyświetlacz duży, do oglądania stron internetowych naprawdę wystarcza! Jaki kloc, co wy mówicie? Czy ktoś miał Omnie w ręku? Czy tylko gada bo gada? telefon jest może troche większy niż inne telefony, ale jak ktoś mi mówi, że do łokcia mu dosięga to sorry. :wallbash: Mieści się w kieszeni bez problemu, jest cieniutki no i jak to w większości telefonów dotykowych ekran zajmuje prawie całą powierzchnie przedniego panelu. Polecam ! ew. pytaj jak byś coś chciał jeszcze wiedzieć.

Oglądałem w salonie PLAY tą (najprawdopodobniej) OMNIĘ HD i wnioskuję, że masz zaaaaaajebiste kieszenie, skoro Ci ona nie przeszkadza :naughty::kox:

Chociaż ludzie z palmtopów również korzystają jako z telefonów (gabarytowo), więc każdy ma swoje zdanie.

Co z tego, że wyświetlacz jest wielki, jak cały telefon jest nieporęczny. IPhone już do maluchów nie należy:

www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2424&idPhone1=2691

Poza tym, widziałem u kuzyna w komisie już chyba z 15 szt. Samsunga oddawanych do roboty - niesmak mam po tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...