Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Dziwne odgłosy przy skręcie prawo lewo


DraCo27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy ale jakby ktos pytal to juz szukałem na forum jednak dalej mam watpliwosci a teraz do sedna. Gdy skrecam szczegolnie przy takiej normalnej jezdzie po miescie zakret 90stopni czy w prawo czy lewo słychac cos takiego w stylu tr tr tr tr tr kilkukrotnie natomiast przy jezdzie na wprost cisza spokoj az milo przy hamowaniu tak samo cicho nic nie szarpie. Dzisiaj specjalnie na placu skrecilem do oporu w lewo i zrobilem kolko 360stopni i nic sie takiego nie stalo... i co to moze byc... przegub?? przeguby czy cos jeszcze innego. Troche to denerwujace prosze o porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlazłem pod auto i oslona od strony kierowcy jest ok sucha ale od pasazera ma peknieta oslone i wyciek zielonej mazi dosc pokaznie ubrudzona. i czy to moze byc wlasnie ten przegub czy jak mi tak furczy na zakretach to juz do wymiany caly przegub czy tylko nowa oslona i smar, jak sie wymienia przeguby to jeden czy kompletami?? jakiej firmy kupic przegub??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pęknięta osłona, to ten idzie na pierwszy ogień. Wymień go razem z osłoną. Jeżeli drugi jest suchy to na razie nie ruszaj.

Co do wyboru producenta, możesz zamówić w ASO. Jak gość od części kumaty, to dobierze Ci dobry zamiennik. A jeszcze lepiej pojechać do nich i niech robią, wtedy dostaniesz gwarancję na część + robota. Rozejrzyj się za serwisem Skody, są zazwyczaj tańsi od VW czy Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis chyba sobie raczej odpuszcze nie na moja kieszen a autko nie ma juz 2 lat zeby gonic z nim do serwisu zazwyczaj szukalem sobie czesci sam w necie a zaprzyjazniony mechanik dobrze radzil sobie z wszystkimi wymianami myslelem o poleceniu konkretnych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item748910599_przegub_napedowy_audi_skoda_vw_nowy.html

http://moto.allegro.pl/item739963470_przegub_audi_a4_a6_vw_passat_golf_skoda_superb_now.html

http://moto.allegro.pl/item728313530_audi_vw_passat_skoda_a4_a6_a8_meyle.html

mysle ze cos takiego wezme ta ostatnia firma troche mi nieznana

powiedzcie jeszcze jedno jak skrecam w prawo i gruchocze w lewo to samo to moze byc tylko jedna strona uszkodzona?? czy raczej 2?? mialem oba kola w gorze ale nie wyczuwalem luzu szarpiac kolo do siebie i spowrotem natomiast gdy krecilem kolem prawo lewo bylo czuc na osce lekkie pukniecia jakby byl delikatny luz krecac wlasnie na przemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruville tylko !!!

sprzedaje tego dosyć dużo i nie mam reklamacji.

Radził bym kupić w jakimś sklepie na miejscu z długo letnim doświadczeniem, zawsze to w razie reklamacji to na miejscu i raczej dobrze dobiorą bo jak czytam opisy na Allegro to płakać mi się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...