Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

macz podobal mi sie i nie ukrywam,ze obawialem sie rosyjskich "posladkow"....

:good: szczególnie pewnie jednego :naughty: góra dwóch :decayed:
Opublikowano
  • Autor

macz podobal mi sie i nie ukrywam,ze obawialem sie rosyjskich "posladkow"....

:good: szczególnie pewnie jednego :naughty: góra dwóch :decayed:

ta co miala ponad 2 metry wzrostu- :gwizdanie: ciut wyzsza od mojej zony :wink4:
Opublikowano

no co Ty Jacek? nerwow nie masz ? :wink4: walnij ze dwa piwa przed meczem,potem ze trzy i na koniec znow ze dwa-pomaga jak reka odjal... :decayed:

... , zapij to wszystko flaszką i ... przeczytaj jutro wynik w internecie :polew: :polew: :polew:

Tak oglądałem finał z Niemcami w ręczną. Chodziłem od knajpy do knajpy (tam gdzie były TV). Browarek, luken na wynik i w drogę.

Nastepna knajpa, , browarek, luken w TV i w trasę. I tak aż do końca.

W godzinke kilka browarów "wpadło" ale i tak nie pomogły :(

Opublikowano

Ciekawe jak dzisiaj Polki zagrają :mysli:Musimy nie stracić ani jednego setu,w przypadku gdy Rosjanki przegrają awansujemy :wink4:

Przez pierwsze mecze zastanawiałem się po kij oni Jagiełło wpuszczają ale ostatnie mecze pokazała klasę :notworthy:

Opublikowano

Abyśmy mecz Polski z Bułgarią oglądali spokojniej, Holandia musi wygrać. Jeśli przegra 0:3 lub 1:3 to o nic nam nie da dzisiejsza wygrana biało-czerwonych. Furtką dla nas jest jeszcze porażka Holandii z Rosją 2:3. Wówczas jednak potrzebne nam będzie zwycięstwo nad Bułgarią bez straty seta.

Źródło: sport.wp.pl

P.S. Będzie dobrze! :good:

Opublikowano

Na razie za dobrze nie jest. Rosjanki w drugim secie jakby się walcem przejechały

Opublikowano

Co prawda w drugim pokazały swój pazurek ale pierwszego dostały do 19tu. Wszystko możliwe... 1:1 i wynik otwarty... :good:

Opublikowano

Chyba paciorek nam został ;(

Ale spaprały ostatnią piłkę

Nasi tyle złomu od Nich zabierają a One tak się odwdzięczają :polew:

Opublikowano
  • Autor

nasze za to musza 3-0 wygrac i na to bym liczyl...

Opublikowano

Chyba paciorek nam został ;(

Pomogło :>

Opublikowano
  • Autor

2-2...zaczynam walic piwo...

Opublikowano

2-2...zaczynam walic piwo...

Dobry pomysł... :good::tongue4:
Opublikowano
  • Autor

przygotowywuje sie psychicznie do meczu naszych "posladkow" :wink4:

Opublikowano

Oby miały o co grać... [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 19:54_________________________________________________Szlag by to trafił! Aplikacja mi siadła i nie widzę "punkt za punkt"! Jaki wynik?!

Opublikowano

3-2 dla Holandi

Opublikowano

ale nerwy :)

Opublikowano

Uff

no to teraz tylko ładnie ogolić Bułgarię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dobra-jeden mecz na nasz kozysc... :wink4:

Opublikowano

ruskie padły :kox:

Opublikowano
:notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.