Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mistrzostwa Europy w siatkowce kobiet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jednak "zloto" bedzie dla holenderek... :wink4:

Opublikowano

jednak "zloto" bedzie dla holenderek... :wink4:

To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć.

Opublikowano

jednak "zloto" bedzie dla holenderek... :wink4:

To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć.

wątpię aby (prócz naszego forum) zainteresowała tym swoje przeciwniczki :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

jednak "zloto" bedzie dla holenderek... :wink4:

To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć.

wątpię aby (prócz naszego forum) zainteresowała tym swoje przeciwniczki :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Francesca- :slina: :slina: :slina::naughty::wink4:

Opublikowano

Brawo tyłeczki :kox:

Opublikowano

jednak "zloto" bedzie dla holenderek... :wink4:

To nie jest takie pewne. Francesca ma grać nago ponoć.

wątpię aby (prócz naszego forum) zainteresowała tym swoje przeciwniczki :gwizdanie:

nie, ale będą trzy piłki na boisku, a to może rodzić problemy.

Opublikowano

Szacun dla Naszych pośladków... :good:

Opublikowano
  • Autor

no final wyglada na kozysc wloskich posladkow... :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda, że te ME się już kończą... :gwizdanie: Lubię to oglądać... :evil:

Opublikowano

oglądałem Polska Niemcy i Deutsche nie miały żadnych szans :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, że te ME się już kończą... :gwizdanie: Lubię to oglądać... :evil:

ligowe caly czas leca :naughty:
Opublikowano

Wygląda na to ze Holenderki nie pojadą z Włoszkami :confused4:

Opublikowano

Szkoda, że te ME się już kończą... :gwizdanie: Lubię to oglądać... :evil:

ligowe caly czas leca :naughty:

:decayed: i jest co oglądać :kox:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 20:54_________________________________________________

Wygląda na to ze Holenderki nie pojadą z Włoszkami :confused4:

jaki wynik ?
Opublikowano

2:0 w setach dla włoszek i prowadza w 3 secie

Opublikowano

2:0 w setach dla włoszek i prowadza w 3 secie

dzięks :good:
Opublikowano

Włoszki grają extra

Holenderki chyba się wypaliły z Polkami :kox:

Opublikowano

2:0 w setach dla włoszek i prowadza w 3 secie

Wynik zaskakujący... :mysli:

Szkoda, że te ME się już kończą... :gwizdanie: Lubię to oglądać... :evil:

ligowe caly czas leca :naughty:

Ale wiecie... Jak tu golić piwo przy ligowych. Tu jakiś pretekst, Mistrzostwa Europy... :gwizdanie: :wink4: Ale pośladki też daja radę... :kox:
Opublikowano
  • Autor

no to mamy koniec mistrzostw-włoszki szaleja,holenderki placza,a Francesca nawet mi pomachala... :naughty: :naughty:

Opublikowano

no to mamy koniec mistrzostw-włoszki szaleja,holenderki placza,a Francesca nawet mi pomachala... :naughty: :naughty:

eee mi powiedziała "Ciao Andrea" :pali:

jest przesadą rozgromic w finale do 0 taka druzyne jak Holandia.

Opublikowano

Dlaczego dekoracji nie ma na otwartym Polsacie? :wallbash: Bezsens... mecz finałowy też powinien na nim być. Nie każdy ma polsat sport :gwizdanie: A na necie jakość tragiczna...

A poza tym świetny mecz naszych kobitek :good: Brawo! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.