Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie końcówki do polerowania mechanicznego?


Vendeur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam zająć się odnową lakieru w aucie. Chcę najpierw użyć dwóch różnych past ściernych, na koniec zaś politury teflonowej. Wszystkie składniki są w formie dość gęstego mleczka.

Końcówki do polerowania mechanicznego zamierzam kupić w Castoramie, jest tam wybór. Pytanie tylko jakie? Na pewno ze 3 różne widziałem, gąbka, baran, oraz zwykły materiał...

Pomóżcie please.

PS. Może uda mi się zrobić jakąś fotorelację.

Pozdrawiam.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 09:43_________________________________________________Czy naprawdę nikt tutaj nie próbował technik mechanicznych??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić naprawde dobrą polerke to powinieneś najpierw papierem wodnym 2000 zmatować dany element i póżniej używająć pasty, wody i polerować.Wtedy osiągniesz dobry efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na codzień stosuję Technikę mechaniczną :naughty: Potrzeba do tego: polerka, krążki na polerkę twardy i miękki, pasta polerska o odpowiedniej gradacji np: 3M lub G3,G10 i wosk samochodowy, czasem przyda się papier wodny 1500-2000 i duże wyczucie żeby sobie lakieru nie zj%^$ć szczególnie na krawędziach i plastikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że twardy krążek do past ściernych, zaś do polerowania ostatecznego miękki tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj się tym że on używa tego codziennie.Używa tego codziennie ale w pracy nie do swojego samochodu.To możesz zrobić raz może dwa,nie więcej bo jak masz metalik to zetrzesz w końcu lakier bezbarwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste, chcę to zrobić raz, a potem już tylko dbać nakładając woski czy teflon.

Tylko chciałbym wiedzieć, jaka twardość do którego etapu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że twardy krążek do past ściernych, zaś do polerowania ostatecznego miękki tak?

tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...