Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

...Zabrze A4 -jest nas corz więcej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TsgwT_i.jpg

TsgxcXr.jpg

TsgxkqS.jpg

Tsgywg9.jpg

.....do zobaczenia na drodze :hi: :hi:

Opublikowano

Kolor jak mój,powodzenia w modach!!!

Opublikowano
  • Autor

w lipcu tego roku przyjechała z Niemiec, :naughty: dane; 1.6 -101ps 1996r ,klimatronic 2x el.szyby,wpomaganie,el.reg lusterka no i welur....

teraz tylko 95' i w miasto :audi::cool:..........dostanie większe ''buciki'' to będzie efekt :shocked:

Opublikowano

Ooo kolega z Zabrza, macie tam największe Multikino w Polsce :D

Dobra do rzeczy :gwizdanie:

Opis autka umieść w 1 poście nad zdjęciami, tak będzie o wiele lepiej i bardziej czytelnie.

Co do zmian to standard, jeśli planujesz mody (modyfikacje) to zacznij od:

Lampy poliftowe przód (zespolone) oraz tył - auto od razu odmłodnieje o 4-5lat :naughty:

Ksenony (przetwornica) inaczej Hidy, nie wielkie koszty a efekt :kox:

Boczne kierunki na białe.

Fela minimum 17" ale z tym to masz do wiosny spokój.

Gleba widzę że jest wystarczająca :gwizdanie:

Dystanse na z tyłu załóż.

To są podstawowe mody aby Twoja :a4fan: nabrała nowego wyglądu :naughty:

Powodzenia :hi:

P.S - Zrób fotki wnętrza :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ooo kolega z Zabrza, macie tam największe Multikino w Polsce :D

Dobra do rzeczy :gwizdanie:

Opis autka umieść w 1 poście nad zdjęciami, tak będzie o wiele lepiej i bardziej czytelnie.

Co do zmian to standard, jeśli planujesz mody (modyfikacje) to zacznij od:

Lampy poliftowe przód (zespolone) oraz tył - auto od razu odmłodnieje o 4-5lat :naughty:

Ksenony (przetwornica) inaczej Hidy, nie wielkie koszty a efekt :kox:

Boczne kierunki na białe.

Fela minimum 17" ale z tym to masz do wiosny spokój.

Gleba widzę że jest wystarczająca :gwizdanie:

Dystanse na z tyłu załóż.

To są podstawowe mody aby Twoja :a4fan: nabrała nowego wyglądu :naughty:

Powodzenia :hi:

P.S - Zrób fotki wnętrza :wink4:

najpierw zawieszenie przód bilsztaina (w sobote bedzie kmpl nowe) a potem sie zobaczy
Opublikowano

jak dla mnie zwykłe auto bez opcji, no ale mamy to co mamy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.