Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój kolejny traktorek ... gekon edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja przezylem juz wystrzal przedniej na autostradzie i wiecej nie chce sprawdzac swojego szczescia (Fiat Marea 185/65R14)...gdyby nie jakies tam minimalne pojecie duzo duzo szczescia i pusta autostrada o 4 w nocy to nie wiem czybysm dzis do Was pisal :(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wlasnie wrocilem z Bytomia z kompletem alusków :twisted:

Nie sa co prawda takie jak chcialem ale tez sa fajne (ori 16" Audi) i z oponkami w niezlym stanie.

PS: zaliczylismy z Atamanem objazd po Bytomiu, oglądanie jego Audi 4000 (śliczna sqbana) oraz 2 szklaneczki soku (kultura musi być).

:mrgreen:

Fotki jutro jak założe kółka i umyję traktorka ... :wink:

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z Bytomia z kompletem alusków :twisted:

Nie sa co prawda takie jak chcialem ale tez sa fajne (ori 16" Audi) i z oponkami w niezlym stanie.

PS: zaliczylismy z Atamanem objazd po Bytomiu, oglądanie jego Audi 4000 (śliczna sqbana) oraz 2 szklaneczki soku (kultura musi być).

:mrgreen:

Fotki jutro jak założe kółka i umyję traktorka ... :wink:

ubiegles mnie z felami ... ja jeszcze nie znalazlem takich jak chce .... poza ym cly czas sie zastanawiam czy 16 czy 17 :?: :roll:

Opublikowano
Wlasnie wrocilem z Bytomia z kompletem :

Atamanku niemów że miałes łopaty i niedałeś znać :evil:

Opublikowano
  • Autor
Wlasnie wrocilem z Bytomia z kompletem alusków :twisted:

Nie sa co prawda takie jak chcialem ale tez sa fajne (ori 16" Audi) i z oponkami w niezlym stanie.

PS: zaliczylismy z Atamanem objazd po Bytomiu, oglądanie jego Audi 4000 (śliczna sqbana) oraz 2 szklaneczki soku (kultura musi być).

:mrgreen:

Fotki jutro jak założe kółka i umyję traktorka ... :wink:

ubiegles mnie z felami ... ja jeszcze nie znalazlem takich jak chce .... poza ym cly czas sie zastanawiam czy 16 czy 17 :?: :roll:

Dałem sobie na razie spokój z 17" ... na nasze drogi czasem pełny profil to za mało :(

Opublikowano

Dałem sobie na razie spokój z 17" ... na nasze drogi czasem pełny profil to za mało :(

no wlasnie ... to jest argument przemawiajacy na NIE ... ale zobaczymy .... :wink:

Opublikowano

czekamy na fotki, ciekawe jak sie prezentuja na aucie!

Opublikowano
Proszę bardzo, oto foteczki: :mrgreen:

AFN na luskach + 1Z`cik + Kcynia :)

PS: Kcynia to moja 10-letnia kocica :grin:

ładne sie teraz prezentuje ........ :twisted:

a gdzie klubowe (AKP) podkladki pod tablice :?: :evil:

Opublikowano
  • Autor
Proszę bardzo, oto foteczki: :mrgreen:

AFN na luskach + 1Z`cik + Kcynia :)

PS: Kcynia to moja 10-letnia kocica :grin:

ładne sie teraz prezentuje ........ :twisted:

a gdzie klubowe (AKP) podkladki pod tablice :?: :evil:

Podkladki jeszcze nie dojechały ... ale za to naklejki są :mrgreen:

Opublikowano

qrcze nie wim czmu ale te felgi troche wygladaja jak od skody (sorki baskecior i tak mam brzydsze)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Drift

Próbka możliwości traktora quattro :twisted:

Baskecior muzyka fajna ale cos u mnie ten filmik jakis ciemny - widze tylko swiatła , jak maja inni :?:

Opublikowano

jak się rozjaśni to wszytko widać, nieźle Q się ślizga, a muza to chyba 2unlimited :?: stare dobre czasy :wink:

Opublikowano

fajnie fajnie, nie powiem :!: kurcze kiedy we Wrocławiu tak napada :!: :?: mam do dyspozycji z sześć razy większy teren do dyspozycji niż ten na filmiki więc już sikam po nogach na samą myśl. Ciekawe jak ośka będzie się sprawowała przy takich wyczynach? Raczej nie poszaleję tak jak kolega Baskecior :roll:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ciemny film bo krecony aparatem i do tego w nocy ...

Muzyka to:"Maxx - Get a way" , tak - stare dobre czasy ... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.