Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój kolejny traktorek ... gekon edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładne autko, fajna kierownica, i quattro ;) Tylko cos widze listewka odlamana ? A ogolnie super

Opublikowano

No w końcu dopiąłeś swego :wink: Widze , że już ćwiczysz jazde na zimny łokieć :lol: Widze , że Jagoda jak zawodowa fotomodelka pozuje :cool:

Następnej niuni życze Ci w takiej samej konfiguracji tylko AWX :wink:

Opublikowano
  • Autor
No w końcu dopiąłeś swego :wink: Widze , że już ćwiczysz jazde na zimny łokieć :lol: Widze , że Jagoda jak zawodowa fotomodelka pozuje :cool:

Następnej niuni życze Ci w takiej samej konfiguracji tylko AWX :wink:

Dzięki :mrgreen:

Opublikowano

tylko galke musialbys zmienic bo ta troszke sfatygowana (moze lukas23 da ci namiar bo ma fajna) ... i ta listewka ;) ogolnie auto piekne :D

Opublikowano

no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen:

wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-)

P.S a ten przebieg to ori ?

Opublikowano

Ladne Ladne a te galki to sa wszedzie i nie kazdemu musi sie podobac

:wink:

Opublikowano
  • Autor
no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen:

wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-)

P.S a ten przebieg to ori ?

+100 kkm

Opublikowano
no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen:

wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-)

P.S a ten przebieg to ori ?

+100 kkm

czyli tak jak powinno byc .... ;-)

Opublikowano
  • Autor
no baskecik ... gratulacje furaka :mrgreen:

wszystko co trzeba : A4 Avant TDI :twisted: no i jeszcze Quattro ... ;-)

P.S a ten przebieg to ori ?

+100 kkm

czyli tak jak powinno byc .... ;-)

Mam papierki na przebieg faktyczny :wink:

Zresztą obaczysz sam ... :twisted:

Opublikowano

:0 ladniutka...a jak sie spisuje TDI w polaczeniu z quattro?? Nie jest troche przymulony??

Opublikowano

gratulacje jedynego slusznego napedu! a jesli chodzi o silnik to wole benzynke :) podoba mi sie kiera, sam chcialbym taka miec :)

:0 ladniutka...a jak sie spisuje TDI w polaczeniu z quattro?? Nie jest troche przymulony??

jesli jest, to wirus powinien temu zaradzic :D

Opublikowano
  • Autor
:0 ladniutka...a jak sie spisuje TDI w polaczeniu z quattro?? Nie jest troche przymulony??

Na trasie jechał całkiem nieźle, ale potestujemy - zobaczymy. Koniec końców skońćzy się nowym łindołsem ... :twisted:

Opublikowano

gratki fajna furka jeszcze jakies fajne fele zapodasz i bedzie juz całkiem git :wink:

Opublikowano
  • Autor
gratki fajna furka jeszcze jakies fajne fele zapodasz i bedzie juz całkiem git :wink:

Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen:

Opublikowano
gratki fajna furka jeszcze jakies fajne fele zapodasz i bedzie juz całkiem git :wink:

Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ... :mrgreen:

czyzbys spodziewał sie przelewu w najblizszym czasie??? :lol:

Opublikowano

oj to szybko znalazles...pochwal sie jakie i za ile...

Opublikowano
Fele już namierzone , trzeba tylko poczekać na sianko ...

czyzbys spodziewał sie przelewu w najblizszym czasie???

Ale kupujesz, czy namierzone na innej A4 ?? :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Jak przelewiki wpłyną to udaję się po fele. Legalne oczywiście a znalazłem bliżej niż się spodziewałem. Oryginały takie jak na ostatnim moim zdjęciu , 2 sztuki nowe i 2 lekko używane za 1300 zeta. :grin:

Opublikowano
2 sztuki nowe i 2 lekko używane za 1300 zeta.

Nowe sa na allegro tanie :mrgreen: Ja dalem 1250 zl za 17 nowe, Hugo tez cos podobnie za 18 nowe ... :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.