Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Podłączenie pompki spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:) witam szanownych kolegów.ma ktoś jakiekolwiek pojęcie o elektromechanice,i podpowie mi jak podłączyć 2 pompkę do spryskiwaczy lamp? :hi:
Opublikowano

Opcja 1. musiał byś mieć drugie wejście do zbiorniczka płynu ,ponadto dodatkowe podłączenie elektryczne do osobnego włącznika tylko na reflektory.Opcja 2.są też podwójne pompki ale dalej zostaje problem z osobnym włącznikeim.Jest też 3. opcja najprostsza ,załóż trójnik od pompki do spryskiwaczy reflektorów i wtedy kiedy będziesz chciał spryskać szyby automatycznie spryska ci reflektory.

Opublikowano
  • Autor

hm o zbiorniczek się nie martwię mam 4,5 l podobna ma miejsce na 2 pompkę.podłączenie z spryskami szyby odpada bardzo dużo płynu idzie,a jak to podłączyć jak fabryka daje,a może ktoś zna łatwiejszy sposób?[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2009, 23:25_________________________________________________a jak się podłączyć żeby to działało np z spryskiem tylnej szyby? :hi:

Opublikowano

Witam opisałem jak zrobić żeby było jak w orgyinale czyli po przytrzymaniu sprysków na szybę włączyły sie te na reflektorach.

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_uklad_sterujacy_pompka_spryskiwaczy_reflektorow-t92161.0.html;msg1048332#msg1048332

Opublikowano
  • Autor

Wszystko fajnie,ale sam nie dam sobie z tym rady. :confused4:

Opublikowano

Wszystko fajnie,ale sam nie dam sobie z tym rady. :confused4:

kup z paska B5 ten psztyczek do otwierania klapki, trzeba go troszke przerobic taka blaszke w nim podkleic bo bedzie ci palic bezpiecznik, i podlacz to na przekazniku, zamontuj w tym samym miejscu co w passku :good:

Opublikowano
  • Autor

a jak bym dokupił na szrocie włącznik od asr? i podpiął się pod niego?

Opublikowano

Bez problemu, jedynie można to podłączć dodatkowo przez przekaźnik zeby styki w przełączniku się nie wypaliły no chyba że mają wystarczającą obciążalność ale nie wiem czy jest to podane na przełączniku.

Aha tylko że chyba trzeba będzie dwa razy przycikać przycisk rez zeby włączyć spryski a drugi żeby wyłączyć a lepiej było by zeby trzymać przycisk i po puszczeniu go pompka się wyłączała.

Opublikowano
  • Autor

i myslę ze przycisk będzie najlepszym rozwiązaniem chyba....... :cool1:

Opublikowano

Najlepszym z najprostrzych według mnie :good: ewentualnie podłaczyć się razem z przednią lub tylnią szybą ale wtedy płyn szybko będzie ubywał.

Opublikowano
  • Autor

Najlepszym z najprostrzych według mnie :good: ewentualnie podłaczyć się razem z przednią lub tylnią szybą ale wtedy płyn szybko będzie ubywał.

a jak wygląda sprawa z tylną szybą?w sumie mało jej używam ?

Opublikowano

Bez problemu, jedynie można to podłączć dodatkowo przez przekaźnik zeby styki w przełączniku się nie wypaliły no chyba że mają wystarczającą obciążalność ale nie wiem czy jest to podane na przełączniku.

Aha tylko że chyba trzeba będzie dwa razy przycikać przycisk rez zeby włączyć spryski a drugi żeby wyłączyć a lepiej było by zeby trzymać przycisk i po puszczeniu go pompka się wyłączała.

wiec lekko zmodyfikowany wlacznik z passata bedzie tu idealny, przytrzymujesz i leci puszczasz przycisk odbija sam :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.