Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI 110 KM - Avancik ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początku Witam klubowiczów :hi:

Swoją A4 kupiłem jakieś 1,5 miesiąca temu ... ( początek sierpnia .. )

Oczywiście chodzi na : :ON:

Wielkich zmian póki co nie wprowadziłem .. :)

.... Ale pokolei ...

Wyposażenie, które ma :

- Klimatronic

- 2 x AIRBAG

- 2 x El. Szyby

- El. Lusterka

- HAK :evil::polew: - Który na dniach zdejmuję i z chęcią sprzedam :laghing2:

- Alufelgi 15'

- Relingi chromowane :cool1:

- Kierolka S-Line

- Podłokietnik tył i przód :P

.. coż jeżeli coś tam pominąłem to trudno :P

Mody Wprowadzone :

- kierunki pomaranczowe zmienione na biale

- przyciemnione szyby z tylu na " 5 " z " 5 "

- zalozone listwy dookola szyb

- zalozona chromowana listwa na tylna klape

- zmiana radyjka z Ori Grundig na JVC 303 ( lepsze nie potrzebne ) :D

Mody w planach:

- Klubowe rameczki na rejestrację :D - zamówione :gwizdanie:

- Po zimie będę się rozglądał za 17' felą ..

- Może lampy typ + przód - ale zależy czy będzie mi się chciało inwestować :przebiegly:

- CHIP ? Kto wie :decayed:

.... Jak zapewne wszyscy wiedzą i przerabiali to nie raz ... Mody zależą od $ - także jak będzie kasa będą mody :tongue4:

...

GALERIA

Niestety nie mam fotek zaraz po samym kupnie .. ale wiele się nie zmieniło :P

... Około 3 tygodni po kupnie wyglądała tak : ( Bez ramek dookoła szyb - są tylko na dole - i bez ściemy )

javascript:void(0);

TsQ8kh0.jpg

Obecnie jest coś takiego ... Oby się zmieniało na PLUS :naughty:

1.

TsQa1x9.jpg

2.

TsQa6wr.jpg

3.

TsQaqtA.jpg

4.

TsQaHWA.jpg

5.

TsQaZoA.jpg

6.

TsQb3nS.jpg

7.

TsQbski.jpg

8.

TsQbzOJ.jpg

9.

TsQbJNi.jpg

.. I to narazie wszystko ;-)

Jeżeli pojawi się jakaś wolna kasa to na pewno będą modziki. - Proszę o oceny i rady co ew. dorzucić / zmienić :)

Pozdro dla posiadaczy :a4fan:

Opublikowano

Podtrzymuje twoja propozycje wymiany alusów na większe ...

Sugeruje alusy z czarnym wykończeniem od środka, będziesz miał mniej pracy przy czyszczeniu ...

Ogólnie świetnie sie prezentuje ...

Opublikowano

Kolego fajna ta twoja A4. Kolorek podobny do mojej. Faktycznie fale większe i całkiem inaczej będzie. Zastanawiałem się jak kierunki białe będą wyglądały na mojej ale jak widzę u ciebie to jest ok, też założe

Powodzenia w dalszych modach.

Opublikowano
  • Autor

. Zastanawiałem się jak kierunki białe będą wyglądały na mojej ale jak widzę u ciebie to jest ok, też założe

Zakładaj śmiało kolego - o wiele lepiej wygląda niż na pomarańczowych kierunkach ;)

Pozdrawiam - :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.