Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CRC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, Z racje tego iż jestem raczej zielony w temacie motoryzacji chciałbym zasięgnąć rady od tych z Was którzy mogliby dopomóc. Mianowicie mój problem polega na tym, iż w tylną prawą piaste nie da się wkręcić 1 z 5 śrub ( gwint ukręcony ? ) - chciałbym wymienić piastę żeby wszystko było ok. I tu pytanie : http://allegro.pl/show_item.php?item=2123597983&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 czy takie coś będzie w porządku ?? Czy coś jeszcze do tego będzie potrzebne , a może powinienem coś innego załatwić ? Nie orientuję się więc proszę o wyrozumiałość Audi A4 1.8T 99' Błagam o pomoc. Dziękuje!
  2. Dzięki wielkie kolego za paczuczke !!!! Dotarła bardzo szybko POLECAM KOLEGE !!
  3. ok. dzwoń do Witka czy będzie chciał robić Ci benzynę i czy w tych złotówkach. Dzwoniłem - powiedział, że nie powinno być problemów Także ja na koniec maja zaklepuje - potem się dogadamy bliższy termin
  4. Dopiszcie i mnie, tylko z terminem : Jakoś na KONIEC MAJA Silnik : 1.8T ANB
  5. witam Panowie po krótkiej przerwie kurczę te spociki w czwartek są akurat jak mam 2 zmiane w pracy
  6. Witam, Do tej pory kompletnie nie interesowałem się chiptuningiem. Samochód od jakiegoś czasu mam własny więc temat uległ zmianie ... Jestem z północy ale jak czytałem to na wirusa wybiorę się do Wa-Wy do Rogala. . Ile mniej więcej mógłbym się spodziewać maxymalnie z seryjnych 110KM ??? Pozdrawiam
  7. CRC odpowiedział(a) na sedi temat w 2.0TDI
    Co .. 15.000 - koszta nie są astronomiczne .. A nowy olejek tylko może pomóc .. Dla niuńki wszystko
  8. Jeżeli masz możliwość to na 90KM nawet nie spoglądaj ... 110KM to i tak mało dla automatu żeby się konkretnie zebrać Jak ktoś pisał 110KM w automacie + program już sporo lepiej .. Jeździłem takim i całkiem całkiem
  9. Co sądzicie o akumulatorach VARTA ? - Seria Silver Dynamic ?? Może ktoś z Was coś o nich napisać ? ? Bo coś czuje w zime może być ciężko z odpaleniem
  10. CRC odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Sprawdzałem - po godzinnej jeździe silniczek był rozgrzany - zarówno klimatronik jak i wskazówka na liczniku wskazywały temperaturę silnika 74oC ... Dodam , że pare dni temu miałem wymieniany termostat ?? Jakiś felerny ?? co radzicie ??
  11. Tak jak pisałem , nie ja wybierałem ten magiczny zestaw Ojciec nic nie powiedział, że kupuje i se zamówił takie coś ... Ja bym w życiu tego nie kupił ... Ale wydaje mi się że samo radio chyba może być ... Antena jednak do mnie nie przemawia ... Hustler cóż ..
  12. Witam, Mam do Was pytanko - do tych co się oczywiście znają ( ja do nich nie należe ). A więc, mój ojciec nic mi nie mówiąc zamówił sobie CB ( rzekomo znajomy mu polecił ). Proszę Was o ocene tego oto zestawu : Radio Midland Alan 42 Multi takie coś : http://allegro.pl/item753479869_cb_radio_alan_42_multi_sklep_warszawa.html#gallery A antena ( już ja wiem że to gó*no ) - Hustler IC - 100 takie coś : http://allegro.pl/item759699998_antena_cb_na_magnes_hustler_ic100_nowa.html#gallery Co sądzicie o tym ? Czy może być takie coś ?? Dodam, że zestaw będzie używany naprawdę rzadko - 2 - 3 razy w miesiącu na średnie trasy, a więc nie wciskajcie PRESIDENTA :gwizdanie: Z góry dzięki
  13. CRC odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Panel mam ten nowszy ... Nie mam kolorowych przycisków W takim razie postaram się jakoś na dniach podpiąć pod kompa i wykasować ten błąd i sprawdzić temp. silnika ...
  14. CRC odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Właśnie - na klimatronicu temperatura silnika wskazuje 90 stopni C. Na wskaźniku pokazuje ok 79 stopni .. Jestem świeżo po wymianie termostatu - czy sprawdzić to na kompie czy coś jest z wskaźnikiem ?? Co do tego 50.3 - podładować aku i sprawdzić czy błąd się powtórzy ??
  15. CRC odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Witam, Jestem laikiem w sprawach związanych z samochodami. . . Ogólnie wsiadam jeżdżę i wysiadam Sprawdziłem na klimatronicu błędy : Pokazało mi takie : 50.3 5.3. 13.7 Czy ktoś może pomóc co z tym zrobić ?? I który punkt to temperatura silnika ? Będę wdzięczny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.