Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RNS-E schemat kostek , co tu jest a co moze byc


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam taki problem szukałem schematu kostki do rns-e (taki, z którego mógł bym więcej wyczytać bo nie bardzo ogarniam te skróty) i nie mogę znaleźć , mam zdjęcia naklejki oraz kostek, chciał bym was prosić żebyście pomogli mi dojść co jest tu zamontowane ( auto mam od niedawna i nie wiem) oraz w co sie tu wpiąć żeby móc podłączyć wzmacniacz czterokanałowy, tak aby wyjść na skrzynke basową oraz głosniki w drzwi

352417264a7044acm.jpg ac281ff190c53f70m.jpg 57ab564d7f2daa47m.jpg 7f2020c9996495e9m.jpg ac281ff190c53f70m.jpg 5c89c5037ce974a3m.jpg c818239a306f1d04m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bardzo ciekawa strona :) co prawda opis ten sam co na obudowie ale ciekawa :)

mam pytanie jeszcze takie , gdzie mogą prowadzić te kable tzn co może być zamontowane o czym nie wiem ?

zajęte piny z małej kostki czarnej to :

2- RFLS (wsteczny)

4-MIC OUT -

5-line out RL

8-line out GND

10-MIC OUT +

wiem ze mam zamontowane rns-e i dvd w schowku .

Oraz to drugie, jeżeli wepnę sie w kostce C w piny 3 i 5 lub 9 i 11 to będzie ok do podłączenia wzmacniacza czy gdzie mam sie podpiąć ?

znalazłem również tak jak by drugi kabel antenowy taki jak do rns-e z tym ze ta malutka końcówka jest w jakimś plastiku okrągłym, oraz trzy końcówki kabla antenowego( po jednej z obu stron tapicerki z przodu oraz jedna wystaje koło schowka z tyłu w bagażniku po lewej stronie)

oco tu chodzi?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podłączę się do pytania :) W którą kostkę i które piny mam wpiąć się ze zmieniarką CD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Alex. Dzięki :good:

Teraz jeszcze muszę rozpracować nr tej wtyczki i dobrać odpowiednie piny...[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________Hmm no i dylemat: 3B7 035 447 z końcówką A lub B i teraz nie wiem która... Analizując rysunek w ETCE wychodzi na to że A ale pewności nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Alex. Dzięki :good:

Teraz jeszcze muszę rozpracować nr tej wtyczki i dobrać odpowiednie piny...[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 12:53_________________________________________________Hmm no i dylemat: 3B7 035 447 z końcówką A lub B i teraz nie wiem która... Analizując rysunek w ETCE wychodzi na to że A ale pewności nie mam...

sprawdź czy tej wtyki w kostce od rns-a już niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację Alex - obie kostki są we wtyczce. Chodziło o niebieską kostkę z końcówką A - w tej chwili jest tam obsadzony tylko pin nr 5 (diagnostyka). No to problem mam z głowy ;) Jeszcze raz dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...