Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Ogrzewanie - jak dlugo??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żenada z tym nagrzewanie klekotów. Mam 10 km do pracy, po 4km wskazówka odrywa się od 60 st i dopiero zaczyna lecieć złamane powietrze. Po ok 8 km mam 90 st. Czy wszystkie stare diesle tak długo się nagrzewają? Kolega kupił niedawno Skode 1,9 SDI i grzeje się zdecydowanie szybciej...

Opublikowano

u mnie juz po ok 2 km leci ciepłe powietrze.Na klimatroniku mam ustawione 25 stopni i 2 kreski wentylatora

Opublikowano

Ja tez nie mam problemu z ogrzewaniem u siebie, mi wieje juz ciepłym po przejechaniu ok 2-3km, przy temp ok 0 stopi, gdy wskazówka temp sie tylko poruszy wieje juz ciepłym i wraz ze wzrostem temp coraz cieplejsze

Opublikowano

panowei ale pier....licie farmazony!!!! czy ktoś napiszę jakąś mądrą poradę co z tym zrobić ( u mnie leci ciepłe powietrze zamaist gorącego,termostat nowy,trzy razy przepłukiwana nagrzewnica odpoietrzana itd. świece ok. klimatronik i cała ta pieprzona reszta ok - podłączane było pod komputer) Po co jest to forum żeby pieprzyć jak na targu???czy ktoś napisał że trzeba rozbierać cały kokpit i wymienić tę cholerna nagrzewnicę?- nie, ale wszyscy opowiadacie jakieś połamane historie które wszyscy już przerabiali (ci którzy mieli problemy z dogrzaniem wnętrza auta)MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ TRZEBA KOKPIT ROZBIERAĆ???????????????????

Opublikowano

panowei ale pier....licie farmazony!!!! czy ktoś napiszę jakąś mądrą poradę co z tym zrobić ( u mnie leci ciepłe powietrze zamaist gorącego,termostat nowy,trzy razy przepłukiwana nagrzewnica odpoietrzana itd. świece ok. klimatronik i cała ta pieprzona reszta ok - podłączane było pod komputer) Po co jest to forum żeby pieprzyć jak na targu???czy ktoś napisał że trzeba rozbierać cały kokpit i wymienić tę cholerna nagrzewnicę?- nie, ale wszyscy opowiadacie jakieś połamane historie które wszyscy już przerabiali (ci którzy mieli problemy z dogrzaniem wnętrza auta)MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ TRZEBA KOKPIT ROZBIERAĆ???????????????????

jak ktoś Ci zdiagnozuje na 100% że jest to nagrzewinica to rozbieraj kokpit

ale za nim bedziesz to robił przepłukaj cały układ jakims profesjonalnym srodkiem który odkamienia i pojezdzij z zrób jakąs porządna trase

czesem bywa że samo sie odblokuje

i poczytaj forum bo tego jest tam mase

Opublikowano

ok dziękuję. Kiedyś miałem problem z ogrzewaniem9 (nie w audi) i wlałem do układu chłodzenia płynu i doszło do totlnego rozszczelnienia układu ... tak jak napisałeś zakombinuję jeszcze z jakimś dobrym środkiem. Dzięki.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kolego wyłącz nawiew zmniejsz go do zera i autko niech sobie pracuje wtedy dużo szybciej ci się zagrzeje i jak ustawisz później tem to sekund 5 i będziesz miał ciepło w aucie ja mam klimatronika i jak ustawie temp powiedzmy 22 to muszę aż z 15 km przejechać żeby silnik zagrzał się do 90 bo na początku klimatronik dogrzewa auto

a jak go wyłączysz to silnik zagrzeje się moment

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.