Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Auto jeździ ale nie ma kopa


kamilo22

Rekomendowane odpowiedzi

sorry:( też mi sie to nie podoba wiec na te 1 logi proszę nie patrzec na następne wrzuciłem pod linkiem screna z exela żeby jakoś to wyglądało bo mi tabele sie nie chcą cos formatować lub źle robie

Ts2oUYOr.jpg

znalazłem 1 przyczyne zawór n75 jest walnięty w poniedziałek ma przyjść nowy zobacze co bedzie dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od jakich obrotów powinna turbina ciagnąć być odczuwalna wydaje mi się ze od 1800 obotów u mnie raz ciągnoł raz nie raz tryb awaryjny czyściłem bak myślałem ze syf jest wkońcu spsikałem wd 40 wajche do kierownic teraz idzie ale od 2700 obrotów czuć tiurbine w 100% tak to od startu do 2700 tak w 70% Jakieś porady??

Kto w okolicy krakowa chrzanowa może mi zrobic logi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dzisiaj to wogule brak mocy mial raz ciągnoł od 3 tyś a raz wcale wężyki sprawdzone wziołem wygiołem prencika w haczyk i ruszałem sztangą i niby cieżko a niby lekko nieiwem jak ma chodzić

Jakby ktoś mi ligi zrobił zaplace oczywiście ile trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To umnie na odwrut i tymbardziej że raz idzie lepiej raz gorzej a raz tryb awaryjny i chciałbym żeby ktoś mi logi zrobił pracuje w krk mieszkam w trzebini i nikogo niemoge znaleść..

W piatek po pracy wyciagam turbo i czyszczenie kierownic

Katalizator kompresorem przedmucham..

I zobaczymy ale co do N75 to tylko na vagu pokaże albo coś idnego.. Już sam nieiwem sztanga od kieronic chodzi cieżkawo..[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 20:48_________________________________________________Sprawa rozwiązana kolega z klubu powiedział że brak podcisnienia zaczeliśmy szukac i wyszło w najmniej spodziewanym miejscu fura odrzyła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...