Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór upustowy


Gość Murzyn

Rekomendowane odpowiedzi

W zaturbionych benzyniakach szczegolnie o duzej mocy ludzie zakladaja wieksze zawory upustowe...poprawia to wartosc i przebieg krzywej momentu i mocy, oraz zmniejsza turbodziure...a przy okazji daje ciekawe doznania dzwiekowe :D

mam pytanko czy jest taka mozliwosc w TDI, czy efekty beda wspolmierne do kosztow??

[ Dodano: 2006-06-12, 17:22 ]

chyba temat bardziej do Turbo sie nadaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,no tez chcialem miec taki gadzet pss pss :smile: ale niestety chlopaki w TTC powiedzieli ze w dieslu to efekt prawie zerowy i szkoda kasy,ale moze z chlopaków ma ktos zaworek w Dieselku??ciekawy temat,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi , że nie warto :wink: A jak będziesz ciekawy dlaczego to znajde chwile i napisze coś więcej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolek, nie chodzi tylko o psss,psss :D

Hugo, napisz cos wiecej, bo jestem bardzo ciekawy

gdzieś kiedyś czytałem i nawet oglądałem filmik jak do seata ibizy TDI chyba założyli blow off niespecjalnie to w traktorku robiło efekt. Ale miałem przyjemnośc kiedyś nocą przechodzić prze tunel a z naprzeciwka sypała audi TT i akurat w tym tunelu koleś zredukował bieg jak sykło pięknie że aż ciary mi poszły po plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chlopaki... a w moim ABC mozna zalozyc taki zawor.. :lol::oops: czy tylko w zaturbionych autkach.... bo ja bym uderzyl takie cos chociaz dla efektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm chlopaki... a w moim ABC mozna zalozyc taki zawor.. :lol::oops: czy tylko w zaturbionych autkach.... bo ja bym uderzyl takie cos chociaz dla efektu :D

Do Twojego będzie ten pasował :arrow: http://www.takakaira.com/accessories/nightpager/nightpager.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...