[ALL B5] Radio chorus , wymiary

mycha852

witam!

potrzebuje informacji czy radio Audi Chorus by Grundig (od 2000) będzie pasowało do Audi B5 z 95 r.? chodzi o wymiary - czy nie będzie za szerokie (wysokie)?

pozdrawiam[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:01_________________________________________________udało mi się dojść jakie są wymiary radia chorus. niestety radio jest większe o około 1,6 cm na szerokości i około 1,0 cm na wysokości - nie pasuje do otworu w audi B5 95 r. słyszałem, że można przciąć boki i wtedy będzie pasowało. bardzo proszę o informację na ten temat od osób, które znają temat z autopsji.[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 08:57_________________________________________________Bardzo proszę o pomoc! posiadam Audi A4 z 95 r. chciałbym wymienić radio audi beta na jakieś lepsze. ale nie wiem czy inne radia będą pasować gabarytowo. proszę podanie wymiarów panelu radia: audi chorus I oraz audi concert I.

z góry dziękuję za pomoc!

Radio concert1 bedzie pasować bez problemu z tego tylko względu że A4 z nim z fabryki wyjeżdżało w przedziale 95-01. Montaz chorusa nowszego zapewne bedzie wymagał przeróbek takich jak w przypadku Concert2 :szukaj:

• Pomoc techniczna 1

Concert2 i chorus2 były montowane w nowszych A4 które miały połaczenie po canie którego w B5 nie ma w przypadku połaczenia z radiem, zakładajac takie radio bez przeróbki w instalacji nie bedziesz miał podswietlenia, radio bedzie wyłączało sie po godzinie, oraz nie bedzie wyłączało sie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. jesli masz FIS to tez nie bedzie informacji RDS

masz dwa wyjscia, kupno can-adaptera(ceny od 120zł) bądź darmowe rozwiazanie z lutowaniem paru kabelków, gdzies to było ładnie opisane na forum :szukaj:

Tak jest na 100% w przypadku Concert2 a co do chorusa 2 nie wiem ale zapewne podobnie

a concert I i chorus I napewno będą pasować gabarytowo do audi a4 z 95 r.? upewniam się ponieważ nie chciałbym dokonać nietrafnego zakupu. czym w ogóle różni się concert I od chorus I?

Wygladem nieznacznie sie róznią, Concert ma wiecej przycisków jedynie, ale przewagą concerta jest to że mozna do niego podpiać zmieniarke, w chorusie nie da rady

Jeśli zdecydujesz sie na concerta1 szukaj z wymienionym procesorem na nowy typ,Noi oczywiscie szukaj modelu z A4 B5 pasować bedzie na 100%

cos takiego :wink4: