Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hahaah teraz michał pacze ze poprawiles mi lampy z tylu na czerwone heheeh :) dzieki za te pomysly bede cos myslec nad tymi felgami :) zapytam mojego lakiernika czy da rade je malnac tak jak mi pokazales:) z tym paskiem

Opublikowano

zrobiłem większą glebę na której zapewne nie dałoby się jeździć :cool1:

pier**lisz pan :decayed:

ja mam taką na setupie zimowym :kox:

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem większą glebę na której zapewne nie dałoby się jeździć :cool1:

pier**lisz pan :decayed:

ja mam taką na setupie zimowym :kox:

ha ha no nie przesadzajmy :P

Opublikowano

witam, jakie to alusy masz Kolego na sprzedaż ?

Opublikowano

zrobiłem większą glebę na której zapewne nie dałoby się jeździć :cool1:

pier**lisz pan :decayed:

ja mam taką na setupie zimowym :kox:

wiem co mówię :cool1:

na fotce przednie kółko schowane jest tak że nie dałoby rady skręcać :decayed: ...no chyba że po torach :decayed:

ptqc09df8eb47500a40988c.jpg

Opublikowano

na biało nie wyglądałaby ta felga ładnie raczej. Ładnie byłoby wtedy, gdyby ta felga była pełna :wink4:

Opublikowano

wiem co mówię :cool1:

na fotce przednie kółko schowane jest tak że nie dałoby rady skręcać :decayed: ...no chyba że po torach :decayed:

ptqc09df8eb47500a40988c.jpg

to patrz:

03f24fad9bf9ffcamed.jpg

014c21e4b03c8f9amed.jpg

a do końca regulacji jeszcze dalekoooo... :kox:

jeszcze coś chcesz powiedzieć? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i wlasnie tez dla tego chce gwint ! :)

Opublikowano
jeszcze coś chcesz powiedzieć?

i tak masz wyzej auto niz na fotce od Michala :tongue4:

a do końca regulacji jeszcze dalekoooo...

no to skrec je nizej tak jak jest na foto, a sie okaze ze...

zapewne nie dałoby się jeździć

:decayed:

Opublikowano

i tak masz wyzej auto niz na fotce od Michala :tongue4:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

ale mam taką możliwość więc proszę mi się tu uspokoić :decayed:

Opublikowano

a wiesz jaką ja mam mozliwosc?.....

tak mozemy gdybac w nieskaczonosc :tongue4:

Opublikowano

a wiesz jaką ja mam mozliwosc?.....

tak mozemy gdybac w nieskaczonosc :tongue4:

chodzi mi o to że mam sprzęt do takiej gleby na aucie... mogę sobie ją tak posadzić ale po co? chyba tylko do zdjęć :decayed:

a więc.... wygrałem :kox:

Opublikowano
chodzi mi o to że mam sprzęt do takiej gleby na aucie...

a ja mam sprzet w ktorym taka glebe mozna zainstalowac :tongue4:

konczac ta bezsensowna dyskusje...

tak jak to Michal powiedzial, na takiej glebie nie da sie jezdzic i wkoncu to potwierdziles :>

mogę sobie ją tak posadzić ale po co? chyba tylko do zdjęć
Opublikowano

a ja mam sprzet w ktorym taka glebe mozna zainstalowac :tongue4:

konczac ta bezsensowna dyskusje...

tak jak to Michal powiedzial, na takiej glebie nie da sie jezdzic i wkoncu to potwierdziles :>

mogę sobie ją tak posadzić ale po co? chyba tylko do zdjęć

:bla:

próbujesz mi na ambicję wjechać? :decayed:

dobrze wiesz że byś od Siebie z podwórka na tym nie wyjechał :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

haha Tomek ja wiem ze masz taka mozliwosc ja cie podraznic chcialem haha i tak nisko to nie na nasze drogi chyba ze zrboil bys oslosne jakas metalowa pod spodem bo blistikowa by pekla na 4 dziurach odrazu napotkanych :)

Opublikowano

haha Tomek ja wiem ze masz taka mozliwosc ja cie podraznic chcialem haha i tak nisko to nie na nasze drogi chyba ze zrboil bys oslosne jakas metalowa pod spodem bo blistikowa by pekla na 4 dziurach odrazu napotkanych :)

i bardzo ładnie :good:

od teraz każdy następny post nie zgadzający się z moim zdaniem będzie kasowany :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ha ha oj przepraszam to sie juz nie powtorzy :P ty tam pamietaj za czym sie masz rozgladnac :D he he bo musze fundusze zbierac :P

Opublikowano

od teraz każdy następny post nie zgadzający się z moim zdaniem będzie kasowany :kox::decayed:

chciałbyś :tongue4: :tongue4:

musiałbyś być zielonym, a jak na razie z zielonych rzeczy to jedynie kropka możesz dostać :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Super i idealny kolor :) czarny to czrany :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.