Treść opublikowana przez Michu20
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
Super sztuka no i fajny silniczek Kolor najlepszy i powiem ze zazdroszcze Ci tej turbiny POZDRO i bez problemowej jazdy :>
-
[ALL B5] Moja Nowa A4 !!!!
Dzięki za zaproszenie w wolnym czasie na pewno sie pokaże na spocie
-
[ALL B5] Moja Nowa A4 !!!!
Chyba pomyslę nad ta glebka Dzięki za wskazówki
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Super i idealny kolor czarny to czrany
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
Super fura swietne felgi a silniczka to Ci zazdroszcze POZDRO
-
[ALL B5] Moja Nowa A4 !!!!
Witam jestem nowy i też chciałbym pochwalic sie swoim nowym nabytkiem To A4 z 99 roku ,ale wersja już po 2 lifcie , silniczek 1.8 ,nietety bez turbo ,ale jak na mój pierwszy własny samochód to i ten silniczek jest spoko :> Autko ma 4 poduchy , Abs , klimatronik elektryczne szyby z przodu , alu 15 nie zbyt ładne niestety , jak bedzie kasa to od razu wymieniam na jakies 17 , autko ma tez chlogeny przeciw mgłowe nie jest to może zbyt bogate wyposażenie ,ale nie jest też najgorzej Mam w planach lakierowanie zderzaków poniewaz autko ma już 11 lat i widzac na zderzakach slady użytkowania , nie są moze jakos porysowane ale przemalowaać nie zaszkodzi , może jakaś kiera z s4 ładne alu i ksenonki i to by było na tyle planów , będzie kasa będe brał sie za te elementy POZDRO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko wszystkim jestem Michał mam Audiczke A4 oczywiscie z 99 roku po lifcie w benzynce 1.8 Jestem ze Złejwsi Wielkiej miejscowosc między toruniem a bydgoszczą POZDRAWIAM wszystkich :>