Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyszedł już jakiś niemrawy myślałem, że się rozkręci,miał już takie walki z Kliczką np.,a ten słabł coraz bardziej. Padał po ciosach,wydaje sie ze nawet niemocnych jakby miał taki scenariusz ale to się kupy nie trzyma. Chyba że Meksykańcy porwały jego matkę..

Edytowane przez GILI

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

O czym tu gadać, wyszło że vitaminki które są dozwolone w UK są zabronione w USA. Oczywiście mowa jest o nielicznych suostancjach zakazanych w USA. 

Odstawienie a nawet sama świadomość mogła namieszać Antkowi w głowie. 

Ja osobiście uważam że cios który Antek zinkasował od Ruiza, zrobił spustoszenie w jego głowie. Po tej bombie Antek tańczył kilka dobrych sekund na ringu. To nie działało jak w innych walkach. Bomba deski, powstań i jedziemy dalej. 

Antek  zrezygnował sam, bez konsultacji z nariznikiem. Podobnie było z Gołota w walce z Taysonem. Andrzej po wielu latach powiedział, że  źle znosił ciosy jak nigdy i mogło się to skończyć tragicznie. 

Tu było identycznie, różnica tylko że nikt Antka nie wyzywa od tchórz. 

Noo ale w sobotę mamy walkę główki o dwa pasy.?

Noo i kontrakt na walkę Kownacki Areola, będzie bombardowanie. ? 

Opublikowano

Przekręt stulecia w Rydze...Brzydkie oblicze sportu. 

Opublikowano
  • Autor

Większość specjalistów od tej dyscypliny sportowej uważa ze Wasilewski. Wpisał się na listę tego turnieju doskonale wiedząc , kto to organizuje i jaka ekipa zasiada w składzie sedziowskim. 

Promotor z doświadczeniem nie wchodzi w interesy z ludźmi tego pokroju. Zmarnował chłopakowi karierę i zdrowie.

Następna sprawa Wasilewski i narożnik Krzyśka dali d*py. Powinni przerwać to już po tym jak Krzysiek dostał z łokcja na szczękę. 

Jestem pewien że sędzia by zakończył walkę przed podanie Krzyśka. Ale zdrowi Krzyśka nie zostałby naruszone. 

Powiem krótko, pozwolili chłopaka sponiewierać jak burą suke, bez żadnego szacunku dla człowieka. 

Jedynie kto chciał jakoś to zatrzymać to trener Bredisa. 

Wasilewski po tym liczu na swoim zawodnik gada w wywiadzie że Krzysiek nie pyta o pieniądze on jest wojownikiem i sprawy się źle potoczyły. 

 

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, wypsiu napisał:

Większość specjalistów od tej dyscypliny sportowej uważa ze Wasilewski. Wpisał się na listę tego turnieju doskonale wiedząc , kto to organizuje i jaka ekipa zasiada w składzie sedziowskim. 

Promotor z doświadczeniem nie wchodzi w interesy z ludźmi tego pokroju. Zmarnował chłopakowi karierę i zdrowie.

Następna sprawa Wasilewski i narożnik Krzyśka dali d*py. Powinni przerwać to już po tym jak Krzysiek dostał z łokcja na szczękę. 

Jestem pewien że sędzia by zakończył walkę przed podanie Krzyśka. Ale zdrowi Krzyśka nie zostałby naruszone. 

Powiem krótko, pozwolili chłopaka sponiewierać jak burą suke, bez żadnego szacunku dla człowieka. 

Jedynie kto chciał jakoś to zatrzymać to trener Bredisa. 

Wasilewski po tym liczu na swoim zawodnik gada w wywiadzie że Krzysiek nie pyta o pieniądze on jest wojownikiem i sprawy się źle potoczyły. 

 

 

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, wypsiu napisał:

 

 

14 godzin temu, wypsiu napisał:

 

Chłopaki już po rozmowie ???

 

IMG_20190619_001925.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

co myślicie o Usyku w wadze ciężkiej? Amerykańca z ostatniej walki bez dwóch zdań zdeklasował, ale czy da rade takim tuzom jak Wilder/ Fury / Joshua?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisaj w nocy GGG - Szeremeta ?

Jutro Canelo - Smith. 

A wszystko można lukać na TV aplikacji DAZN w PL 7,99 zeta na miesiąc... ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.