Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] co to jest? jaka jest przyczyna gasniecia auta?


Gość DAMIAN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DAMIAN

witam wszystkich! otoz mam taki problem ze wlamali mi sie do auta w celu jego "zabrania", jednak bez skutku, lamak sie im zlamal i naszczescie nie uszkodzili stacyjki. zerwali takze plastik pod kierownica i wlasnie wisi mi taki jeden kabelek z wtyczka na koncu po prawej stronie od kierownicy i wlasnie przegladalem forum i natrafilem na takie zdjecie co przedstawia "ta" czesc co podejrzewam ze zlodzieje zabrali (na zdjeciu jest zaznaczona na czerwono ze strzalka) a pytam sie dlatego bo auto mi odpala i gasnie. dodam takze ze przez ok rok od kiedy posiadam auto przytrafilo mi sie to ze 3 razy jednak po ok 8mio krotnej probie odpalenia zawsze udawalo sie odpalic i nie bylo potem zadnych problemow. czy ma to zwiazek z wlamaniem? czym jest ta szara kostka? czy jest to immobilizer? czy ta kostka wystepuje we wszytkich wersjach silnikowych w B5 bo pamietam ze zdjecie przedstawia chyba audi w benzynie. prosze o pomoc bo lubie sam wiedziec co i jak a nie placic za mechanikow co i tak sie "znaja". z gory dziekuje za pomoc:)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7cea9998f8a9ee1f.html

7cea9998f8a9ee1f.jpg

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 09-05-2007, 19:47 ]

popraw proszę temat (2 punkt regulaminu) - poprawiłem za Ciebie już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest imobilaizer, chłopaki pewnie próbowali podłączyc się ze swoim zeby auto odpalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta kostka wystepuje we wszytkich wersjach silnikowych w B5 bo pamietam ze zdjecie przedstawia chyba audi w benzynie

Ta kostka występuje we wszystkich wersjach silnikowych w tym rocznikui kilku nasępnych latach

Jeżeli zabrali ten mdół to autko zostanie martwe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 miało w wyposażeniu standardowym imobilaizer od 1994 do dzisiaj i to wszystkie modele tdi i benzyniaki ( dobrze że go nie ukradli) bo szkoda by było takiego sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak imobilajzer nie jest tani ewentualnie możesz założyć coś takiego może koledzy się z tym zgodzą

http://moto.allegro.pl/item189959600_kd_2006_bezobslugowa_blokada_zaplonu_2_karty.html

samo programowanie kluczyka nie jest tanie

[ Dodano: 10-05-2007, 13:20 ]

dark79, i spedyt, napewno sie zemną zgodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spedyt dzieki ale patrzylem na ta aukcje i nawet dzwonilem. gosc ma tez zestaw do tdi za 350 zl ale moze poszukam cos taniej sie uda znalesc albo odzyskam stary immo hheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...