Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Pomoc przy podłączeniu radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zakupilem radyjko pionieera deh-1800r byla w nim kostka iso

http://sklep.rms.pl/index.php?p11,kostka-iso-do-radia-z-serii-pioneer-deh-1500-i-innych-ks11501

ale sa jeszcze trzy ma e kostki iso (niebieska,zielona i zolta) ktorych niewiem gdzie podlaczyc w pionku niema juz miejsca czy jest jakas inna przejsciowka do pionieera zeby szlo wszytko podlaczyc czy trzeba rzezbic (dodam ze po podlaczeniu tylko przod mi gra) :hi:

Opublikowano

Jest na 100 %, google najlepszym przyjacielem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie idzie to kupic???? mam nadzieje ze nie kosztuje tez duzo:)

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item763214768_audi_a3_a4_a6_a8_modul_tylne_glosniki_sub.html

Można sie obejść bez tego, wszystko jest w żółtej kostce mini iso jest tam wejście sygnału lewy prawy oraz sterowanie

wszystko wedle opisu kostek który powinien być na fabrycznym radiu:

http://www.erta.ru/base/audi/pic/delta_pin.jpg

wedle opisu który jest w linku interesuje nas kostka z prawej na dole(żółte mini iso) line out, mamy dwie opcje albo podłączamy pod ta kostkę sygnał niskiego poziomu z wyjścia rca pioneera(chinch po polsku czincze:)) masę z chinchów do pinu opisanego com, wystarczy masa z jednej wtyczki, i odpowiednio "gorący" przewód z prawego chincha do RR czyli prawy tył i lewy chinch do LR lewy tył, nie zapominamy o najważniejszym czyli sterowanie (na lewo od com'a) podajemy tam + najlepiej podłączyć tam sterowanie anteny z pioneera "remote" najczęściej w kostce od radia niebieski lub niebieski z białym, po włączeniu radia pojawia sie tam + .

Druga opcja podłączenia jest prawie taka sam tylko zamiast sygnału z wyjść rca podłączamy sygnał z tylnych głośników radia i znowu wystarczy tylko jedna masa i odpowiednio z kostki od radia cały zielony do LR i cały fioletowy do RR to rozwiazanie jest o tyle lepsze że sygnał z wyjścia rca zwykłego radia jest bardzo niskiego poziomu, wejście we fabrycznym wzmacniaczu audi jest przystosowane do wyższego poziomu, oczywiście wyjście głośnikowe z radia ma znowu za wysoki poziom sygnału (tylne głośniki i woofer będą grały znacznie głośniej niż fronty) ale tą różnicę możemy wyrównać na radiu faderem.

Ten moduł do którego dałem link to jest dokładnie to samo co podłączenie właśnie z wyjść głośnikowych radia tylko tyle ze wszystko zrealizowane jest na kostkach i oprócz tego po drodze mamy układ rezystorów które tłumią zamocny sygnał z głośników do odpowiedniego poziomu, to samo co można zrobić faderem na radiu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.