Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Boczek siedzenia - materiał


sampras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam siedzenia kubelkowe materialowe S-line. Niestety przedarl mi sie boczek od siedzenia kierowcy. Znalazlem na allegro fotel pasazera nie kubelek ale w identycznym kolorze i bardzo dobrym stanie i cenie. Pytanie brzmi - czy material z boczku od fotela "nie kubelka" wystarczy mi na boczek do mojego kubelka? Moze ktos obil taki przeszczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po reanimacji zakupionego kubełka miał wydarcia od wychodzenia od strony drzwi dół siedziska i góra oparcia oddałem do tapicera swój zwykły wyjęty fotel starczyło bez problemu jeszcze zostało materiału wstawił mi cały bok oparcia i bok siedziska a materiał wziął z dolnej czesci siedziska i z boku starego fotela tego zwyklaka koszt 70zł stan kubełka jak nówka

Jak co pozostał mi jeszcze fotel pasazera leży zbędny jak nowy tanio oddam kolor szary ciemny w środku wzorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po reanimacji zakupionego kubełka miał wydarcia od wychodzenia od strony drzwi dół siedziska i góra oparcia oddałem do tapicera swój zwykły wyjęty fotel starczyło bez problemu jeszcze zostało materiału wstawił mi cały bok oparcia i bok siedziska a materiał wziął z dolnej czesci siedziska i z boku starego fotela tego zwyklaka koszt 70zł stan kubełka jak nówka

Jak co pozostał mi jeszcze fotel pasazera leży zbędny jak nowy tanio oddam kolor szary ciemny w środku wzorek

Czy kolor tego fotela to taki jak na zdjeciu w tej aukcji?

http://moto.allegro.pl/item786508083_fotel_kierowcy_audi_a4.html

Jesli tak i bysmy sie dogadali co do ceny Twojego fotela to moze bym sie skusil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to taki kolor jak na podanym linku stan fotela jak nowy materiał super co do ceny jakie 40 zł bym chciał zawsze mogę go rozebrać zdjąć materiał i wysłać wszystko bez stelaża taniej będzie wysyłka ale to już twoja decyzja jak ci będzie odpowiadać poproszę na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...