Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN 1,9TDI brak mocy; prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no wstawia sie blaszke do turbiny,jak jest brak mocy

nic się nie wstawia do turbiny... Może chodzi Ci o EGR ? A może o zawór upustowy ?

szczerze mowiac,to sie nie znam.pozyczylem samochod siostrze, z nia jechal mechanik. zobaczyl co sie dzieje w samochodzie(a,ze podobno kumaty z dizlami) to powiedzial,ze "trzeba wstawic blaszke do turbiny". pojechalem do mechanika, powiedzialem zeby mi "wstawil blaszke do turbiny", on powiedzial ze to chyba nie to,ze blaszke to sie wstawia jak kopci i jeszcze w jakims tam przypadku, powiedzial ze brak mocy sie spowodowany przeplywomierzem.jako,ze nie mial tego czym sprawdzic w moim modelu, to wstawil wyzej wspomniana "BLASZKE DO TURBINY". nie wiem, nie znam sie... mowie co mi wstawili. teraz mam ok. sorry, ze tyle moich wypocin musicie czytac, ale wydaje mi sie ze to lepiej odda sytuacje :cool:

Opublikowano

wstawili to Ci niezły kit a nie "blaszkę do turbiny" :evil:

Opublikowano

wstawili to Ci niezły kit a nie "blaszkę do turbiny" :evil:

jakas łopatke do turbiny sie wstawia czy cos takiego :tongue: moze podpowiesz koledze - jurekmas,skoro tak sie znasz na turbinach? :kiss:

http://www.autocentrum.pl/index.php3?FF=75&type=-23&pagenr=0&cll=0&postid=1911862133&threadid=1022311513&om=1&showform=0 tu cos jest o tych łopatkach. u mnie jakis facet, jak zobaczyl objawy przy wysokich obrotach, to stwierdzil ze trzeba dodac ta lopatke do turbiny, albo ulegnie ona uszkodzeniu.

Opublikowano

tutaj piszą o uszkodzonej łopatce w turbinie, jak ktoś miałby Ci ją "dołożyć" :grin: to nie wiem w jaki sposób :polew:

tak: fbb061e6ae535194m.jpg wyglądają łopatki w turbinie, jak mógłbyś je dołożyć :polew:

Opublikowano
no wstawia sie blaszke do turbiny,jak jest brak mocy

nic się nie wstawia do turbiny... Może chodzi Ci o EGR ? A może o zawór upustowy ?

szczerze mowiac,to sie nie znam.pozyczylem samochod siostrze, z nia jechal mechanik. zobaczyl co sie dzieje w samochodzie(a,ze podobno kumaty z dizlami) to powiedzial,ze "trzeba wstawic blaszke do turbiny". pojechalem do mechanika, powiedzialem zeby mi "wstawil blaszke do turbiny", on powiedzial ze to chyba nie to,ze blaszke to sie wstawia jak kopci i jeszcze w jakims tam przypadku, powiedzial ze brak mocy sie spowodowany przeplywomierzem.jako,ze nie mial tego czym sprawdzic w moim modelu, to wstawil wyzej wspomniana "BLASZKE DO TURBINY". nie wiem, nie znam sie... mowie co mi wstawili. teraz mam ok. sorry, ze tyle moich wypocin musicie czytac, ale wydaje mi sie ze to lepiej odda sytuacje :cool:

przeczytałem i cycki mi opadły ... LUDZIE !!! ... gdzie Wy naprawiace te wasze fury ?

przeciez to woła o pomste do nieba ...

ehhh a potem jest placz i zgrzytanie zebow bo autko nie jedzie i silnik sie wysrał .... ale to wasze samochody..... :rolleyes:

Opublikowano
no wstawia sie blaszke do turbiny,jak jest brak mocy

nic się nie wstawia do turbiny... Może chodzi Ci o EGR ? A może o zawór upustowy ?

szczerze mowiac,to sie nie znam.pozyczylem samochod siostrze, z nia jechal mechanik. zobaczyl co sie dzieje w samochodzie(a,ze podobno kumaty z dizlami) to powiedzial,ze "trzeba wstawic blaszke do turbiny". pojechalem do mechanika, powiedzialem zeby mi "wstawil blaszke do turbiny", on powiedzial ze to chyba nie to,ze blaszke to sie wstawia jak kopci i jeszcze w jakims tam przypadku, powiedzial ze brak mocy sie spowodowany przeplywomierzem.jako,ze nie mial tego czym sprawdzic w moim modelu, to wstawil wyzej wspomniana "BLASZKE DO TURBINY". nie wiem, nie znam sie... mowie co mi wstawili. teraz mam ok. sorry, ze tyle moich wypocin musicie czytac, ale wydaje mi sie ze to lepiej odda sytuacje :cool:

przeczytałem i cycki mi opadły ... LUDZIE !!! ... gdzie Wy naprawiace te wasze fury ?

przeciez to woła o pomste do nieba ...

ehhh a potem jest placz i zgrzytanie zebow bo autko nie jedzie i silnik sie wysrał .... ale to wasze samochody..... :rolleyes:

nie wiem juz co o tym sadzic... cos jednak ten mechanik zrobil,skoro teraz nie mam tego problemu...

Opublikowano
no wstawia sie blaszke do turbiny,jak jest brak mocy

nic się nie wstawia do turbiny... Może chodzi Ci o EGR ? A może o zawór upustowy ?

szczerze mowiac,to sie nie znam.pozyczylem samochod siostrze, z nia jechal mechanik. zobaczyl co sie dzieje w samochodzie(a,ze podobno kumaty z dizlami) to powiedzial,ze "trzeba wstawic blaszke do turbiny". pojechalem do mechanika, powiedzialem zeby mi "wstawil blaszke do turbiny", on powiedzial ze to chyba nie to,ze blaszke to sie wstawia jak kopci i jeszcze w jakims tam przypadku, powiedzial ze brak mocy sie spowodowany przeplywomierzem.jako,ze nie mial tego czym sprawdzic w moim modelu, to wstawil wyzej wspomniana "BLASZKE DO TURBINY". nie wiem, nie znam sie... mowie co mi wstawili. teraz mam ok. sorry, ze tyle moich wypocin musicie czytac, ale wydaje mi sie ze to lepiej odda sytuacje :cool:

przeczytałem i cycki mi opadły ... LUDZIE !!! ... gdzie Wy naprawiace te wasze fury ?

przeciez to woła o pomste do nieba ...

ehhh a potem jest placz i zgrzytanie zebow bo autko nie jedzie i silnik sie wysrał .... ale to wasze samochody..... :rolleyes:

nie wiem juz co o tym sadzic... cos jednak ten mechanik zrobil,skoro teraz nie mam tego problemu...

ja bym sie chetnie dowiedzial co zrobil .... a ze teraz nie ma problemu to nie znaczy ze zrobil to odbrze ... :wink:

Opublikowano

na złamaną nogę też można wsiąść środki przeciwbólowe i będzie dobrze ;/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

zabrałem się do mojej fury i tak wymieniłem filtr powietrza / był dość brudny/

wymieniłem rozrząd-mechanik twierdzi, że był przestawiony o jeden ząbek

zmieniłem kąt wtrysku na 48-52

fura zbiera się znacznie lepiej, a czy zupełnie dobrze to proszę o ocenę

załączam dynamiczne logi

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/003.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/004.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/008.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/010.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/011.jpg

Opublikowano

turbinka chodzi ładnie, przepływka toże :)

jeździć i się cieszyć :a4fan:

Opublikowano

Witam

zabrałem się do mojej fury i tak wymieniłem filtr powietrza / był dość brudny/

wymieniłem rozrząd-mechanik twierdzi, że był przestawiony o jeden ząbek

zmieniłem kąt wtrysku na 48-52

fura zbiera się znacznie lepiej, a czy zupełnie dobrze to proszę o ocenę

załączam dynamiczne logi

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/003.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/004.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/008.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/010.jpg

http://www.tomasz.3lo.torun.pl/vag/011.jpg

moze byc ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.