Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?


garmin

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to 18'' i celujesz w schwarz, to chyba dobry wybór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już są Twoje po lakierowaniu? :naughty: To ma być na zimę? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowana na ciemny grafit.Co panowie sądzicie??

to jest ciemny grafit? dla mnie jest to czarny :mysli: a co z dekielkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się na jaki kolor dekielki?????Felgi malowane proszkowo w Markach (www.regeneracjafelg.waw.pl).Dekielki plastikowe więc zostaje pryśnięcie lakierem.Zastanawiam sie tylko na kolorem, a może zrobić w innym kolorze ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troche za ciemne jak na grafit...

Pomaluj jeszcze dekielek ale bez tego srodkowego elementu gdzie jest znaczek OOOO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się na jaki kolor dekielki?????Felgi malowane proszkowo w Markach (www.regeneracjafelg.waw.pl).Dekielki plastikowe więc zostaje pryśnięcie lakierem.Zastanawiam sie tylko na kolorem, a może zrobić w innym kolorze ???????

Wcześniej były piaskowane? Ile Cię to wyniosło?

P.S. No ładny kolorek! Ja mam teraz felgi do regeneracji i sam zastanawiam się nad tym czy je tylko wypolerować czy może jakiś kolorek... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie było tylko że śrutowanie aluminiowych felg się nie piaskuje ponieważ ostry piasek wbija się w aluminium(mowa oczywiście o felgach w dobrym stanie tzn nie zniszczonych) Cena za sztukę to 90 zł oczywiście bez dekielków.

To już są Twoje po lakierowaniu? naughty To ma być na zimę? kox Aczemu nie na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do dekielków to ja bym je zrobił też w ciemnym kolorze (podobny do całej reszty) poza tym kółeczkiem w środku z pierścieniami. :good: Mniwj więcej to co zaznaczyłem...

6b68960eae833384med.jpg

To jest naniesiony sam kolor czy pomalował Ci też lakierem bezbarwnym (ochronnym) właśnie na zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz dekielki dokładnie w takim samym kolorze jak felga oczywiście poza kółeczkiem z pierścieniami.

Felga malowana na gotowo więc bezbarwny też jest:) Felga malowana piecowo dlatego zostały plastikowe dekielki do polakierowania.Jutro odbieram dekielki i zakładam opony.Zrobię kilka zdjęć na aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dokładnie tak jak mówisz dekielki dokładnie w takim samym kolorze jak felga oczywiście poza kółeczkiem z pierścieniami.

Felga malowana na gotowo więc bezbarwny też jest:) Felga malowana piecowo dlatego zostały plastikowe dekielki do polakierowania.Jutro odbieram dekielki i zakładam opony.Zrobię kilka zdjęć na aucie :good:

Jak z jakością malowania?

Mozna wiedziec ile zaplaciles za malowanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyświetliło mi całego Twojego tekstu :)Wcześniej już pisałem że 90 zł za sztukę +dekielki 160 zł.Jeżeli chodzi o jakość pomalowania to jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba niezła cena bo ja wczoraj pytałem w mojej okoilcy o malowanie felg i gość mi powiedział 660 stówek za 4 w rozmiarze '18 ale teraz nie wiem czy z deklami? :mysli: Tak czy tak to na pewno taniej. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy u nich nie zrobić swoich felg, fajnie że szlak przetarty. Jak wygląda u nich z paleta kolorów maja spory wybór? na stornie nic nie ma na ten temat a u konkurencji tylko kilka kolorów proszkowo jest (http://www.renowacjafelg.pl/paleta_kolorow/)... szukam grafitu mat takiego jak ori RS4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7044c9d8aa1eabc5.jpg

Tak wygląda na aucie.+opony Toyo Snowprox S952 235/40/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...