Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Tuba w tylny boczek w bagażniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prawy schowek ci zostanie a lewy musisz poświęcić. Ale apteczke możesz tam zmieścić lub inne pierdoły.

A jak ta skrzynka jest zamocowana do ori boczka , że nie wyleci przy gwałtownym skręcie itp :mysli:

Opublikowano

Prawy schowek ci zostanie a lewy musisz poświęcić. Ale apteczke możesz tam zmieścić lub inne pierdoły.

A jak ta skrzynka jest zamocowana do ori boczka , że nie wyleci przy gwałtownym skręcie itp :mysli:

pewnie trzeba wykręcić głośnik i przykręcić ją gdzieś do budy samochodu :wink4:

Opublikowano

U mnie to jest w miare na ciasno i od tyłu skrzyni miałem żep przyklejono który trzyma jak diabli

Opublikowano

Ja zrobiłem zabudowę koła zapasowego i jest idealnie :)

Opublikowano

Pochwal się fotkamii

Opublikowano

Artur a wygłuszyłes ten schowek przed zamontowaniem skrzynki :mysli:

Opublikowano

nie bo ładnie gra więc nie potrzeba żadnych wygłuszeń i tak tam jest taka (ale gąbka) czy coś takiego

Opublikowano

nie bo ładnie gra więc nie potrzeba żadnych wygłuszeń i tak tam jest taka (ale gąbka) czy coś takiego

Aha

coraz bardziej sie przekonuje do tej zabudowy, ze 20l tam bedzie wiec w zamknietej skrzynce cos juz bedzie można dobrać dobrego :evil:

Opublikowano

ale widze że ty masz quatro więc ciężko to tam wsadzić bo nie masz miejsca już próbowaliśmy wkładać na zlocie do QUATRO NIE wchodzi

Opublikowano

ale widze że ty masz quatro więc ciężko to tam wsadzić bo nie masz miejsca już próbowaliśmy wkładać na zlocie do QUATRO NIE wchodzi

:shocked:

A czym to sie rózni :mysli:

Opublikowano

Po lewej stronie nie ma miejsca aż tylee bo napęd masz i napewno nie wiejdzie chyba że troche skrzynke inaczej skonstruujesz.

Opublikowano

Po lewej stronie nie ma miejsca aż tylee bo napęd masz i napewno nie wiejdzie chyba że troche skrzynke inaczej skonstruujesz.

wnęka jest dosć spora wiec najwyzej nie bedzie to kwadratowe :naughty: dać da rade napewno :wink4:

Opublikowano

no to próbuj i się potem pochwal co i jak. U mnie wyszło fajnie i estetycznie. A w tej chwili co masz na pokładzie????

Opublikowano

no to próbuj i się potem pochwal co i jak. U mnie wyszło fajnie i estetycznie. A w tej chwili co masz na pokładzie????

W tej chwili to gra seryjna nokia, ale zamierzam to zmienic od początku roku, raczej bede chciał tam wsadzic cos o potrzebnym małym litrażu do wstrząsu jakis głosniczek 10", myślałem o RE audio ale on jest dwucewkowy wiec bedzie potrzeba dobrego wzmaka, a ten miał bybyć 4 kanałowy, mysłe też o JL 10W1, ale to juz założe swój wątek z pytaniami co i jak :naughty: bo mam ich za duzo

Opublikowano

A wiecie coś na temat sedana z takim nie ori suboferkiem??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.