Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Po jakim czasie macie suche lusterka boczne od włączenia ich ogrzewania


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

powinno byc tyle samo,co tylna szyba :wink4:

dlaczego tam myślisz, co ma ogrzewanie tylnej szyby do lusterek zewnętrznych ?

U mnie trwa to około 1 min. i lustereczka są suchutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc tyle samo,co tylna szyba :wink4:

dlaczego tam myślisz, co ma ogrzewanie tylnej szyby do lusterek zewnętrznych ?

U mnie trwa to około 1 min. i lustereczka są suchutkie.

bo sa podłaczone standardowo razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo to są podłączone w modelu B5,B6,B7 ale nie w B8. W B8 ogrzewanie tylnej szyby nie ma nic wspólnego z ogrzewaniem lusterek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo to są podłączone w modelu B5,B6,B7 ale nie w B8. W B8 ogrzewanie tylnej szyby nie ma nic wspólnego z ogrzewaniem lusterek :gwizdanie:

a to sorry ,nie zauwazylem,ze chodzi o B8 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega maudia4 włącza ogrzewanie tylnej szyby i myśli ,że lustereczka też będą ogrzewane. Dlatego wydaje mu się ,że to strasznie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega maudia4 włącza ogrzewanie tylnej szyby i myśli ,że lustereczka też będą ogrzewane. Dlatego wydaje mu się ,że to strasznie długo.

a gdzie w B8 jest włącznik do grzania lusterek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega maudia4 włącza ogrzewanie tylnej szyby i myśli ,że lustereczka też będą ogrzewane. Dlatego wydaje mu się ,że to strasznie długo.

a gdzie w B8 jest włącznik do grzania lusterek?

W B8 ogrzewanie lusterek włącza się pokrętłem od regulacji lusterek.Pomiędzy przełączaniem na ustawianie z lewego na prawe lusterko jest właśnie po środku opcja grzania lusterek. O dziwo nie świeci się żadna kontrolka informująca nas o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B8 ogrzewanie lusterek włącza się pokrętłem od regulacji lusterek.Pomiędzy przełączaniem na ustawianie z lewego na prawe lusterko jest właśnie po środku opcja grzania lusterek. O dziwo nie świeci się żadna kontrolka informująca nas o tym.

moze sie komus przyda... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kolega maudia4 włącza ogrzewanie tylnej szyby i myśli ,że lustereczka też będą ogrzewane. Dlatego wydaje mu się ,że to strasznie długo.

a gdzie w B8 jest włącznik do grzania lusterek?

W B8 ogrzewanie lusterek włącza się pokrętłem od regulacji lusterek.Pomiędzy przełączaniem na ustawianie z lewego na prawe lusterko jest właśnie po środku opcja grzania lusterek. O dziwo nie świeci się żadna kontrolka informująca nas o tym.

no to takie se te nowe rozwiązanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu sie chyba mylisz bo pokretlo jest zawsze w ustawieniu posrednim u mnie i wtedy nie ogrzewa , rtlko jak zalacze tylna szybe to wtedy ale strasznie wolno - ok 4 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maudia4 nie bez powodu obok pokrętła regulacji lusterek masz znaczek od ogrzewania.Po prostu jak masz w ustawieniu pośrednim skieruj ten joystick w stronę ikonki od ogrzewania i wtedy sprawdź czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny byc 3 pokretła tzn 3 pozycje, tj. ustawienie lusterka lewego, znaczek odnosnie podgrzewania lusterek w polozeniu srodkowym i ustawienie prawego lusterka...

dosyc szybko sie ogrzewaja te lusterka, jednakze jesli bedzie w samo polozenie srodkowe to chyba nie ogrzewa to lusterek dopiero jak sie wlaczy przycisk do ogrzewanie tylniej szyby, w kazdym razie w odp na pytanie w temacie lusterka u mnie ogrzewaja sie szybciej niz tylnia szyba, ale ze stoperem nie sprawdzalem heh :wink4: ale orientacyjnie z 1-2 minuty moze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie jak u was ,u mnie grzeją lustereczka bez włączenia tylnej szyby.Dzisiaj ,aż zajrzałem w instrukcje i wyraźnie jest w niej napisane , że włącznik tylnej szyby ogrzewa tylną szybę i nic nie nadmienili ,że przy okazji ogrzewane są też lusterka zewnętrzne.Natomiast ogrzewanie lusterek jest włączane przełącznikiem do regulacji lusterek. Także Tobi_one sprawdź czy lustereczka działają bez włączenia tylnej szybki.A u Ciebie maudia4 sam nie wiem ,ale najlepiej sprawdź w instrukcji gdzie masz grzanie lusterek, chodź nie wydaje mi się żeby zmienili już miejsce włączania ogrzewania lusterek.

A czas ogrzewania 5-10 min to strasznie długo i nie wyobrażam sobie ,aż tyle czasu czekać , a co dopiero jak będzie zima i duży mróz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polozenie srodkowe mam !! ale tam jest tylko pionowa kreska i nic sie nie dzieje . a tak wogole to jak mozna sprawdzic jakie wlasciwie jest w aucie wyposazenie -- po kodzie vin ??jak to czytac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...