Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Prawie jak Allroad - był! jest gleba - nowe foty


bish - kopt

Rekomendowane odpowiedzi

A stoi wysoko tak jak moja kiedyś :polew: :polew:

Fajny kolorek auta tylko te szyby nie dokończone ciemnienie :naughty:

P.S. Wiesz jak się odpina twój hak?? Mam taki sam i nie dam rady go odpiąć. :mysli:

hak bym wyrzucił gdybym umiał go odpiąć, poza tym żoneczka też tym jezdzi a cofać to ona za bardzo nie umie więc raz już mi uratował zderzaczek

Jesli to ori westfalia to potrzebny jest niej specjalny kluczyk, powinien byc zamek po prawej stronie haka, wglab autka. Przekrecamy zamek i wyjmujemy hak, jesli chcemy zalozyc, przekrecamy w druga strone, wkladamy i blokujemy kluczykiem. Sam sie nad tym zastanawialem przez dluzsza chwile :) Co do kluczyka... bo tak patrze przy kluczach i nie widze zadnego dodatkowego... nie pamietam ale moze tam wchodzi ori kluczyk. Sprawdze w wolnej chwili.

Kluczyk jest malutki. Wygląda jak by wystawało kawałem metalu z kapsla po wódce :naughty: u mnie jest włożony w styropianie przy zapasie. Początkowo to miałem taki problem że miałem zapchany zamek w haku i nie dałem rady wsadzić tego kluczyka. Po kilkakrotnym przesmarowaniu zamka jakoś mi się udało go włożyć lecz jest problem ż przekręceniem go i nie byłem pewien czy się on w ogóle przekręcać powinien. Teraz już mniej więcej wiem co i jak więc tylko działać. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra znajoma furka ze słuszną skrzynią :good:

Biszkopt pochytaj garaż to ją dopieścimy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jak wrzuce foty na alu S6 i zawiasie HR + polerowane relingi :naughty:

To delikatnie powinien Ci się temat tego wątku zmienić :decayed: Felga to Avus? Czy coś innego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi wygladac szykownie :D gdzie mozna dostac takie relingi? tez mnie takie interesuja, ale wszedzie sa tylko czarne... Nie chcesz sprzedac alu ktore masz obecnie na zdjeciach?

te alu już poszły do żyda niestety a moje relingi kolego też kiedyś były czarne - zainwestowałem pare groszy w chemie i teraz można sie w nich przeglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz o chromowanych relingach, ale śladu po nich nie ma..., jestem ciekawy, jak to wygląda.

Dla mnie powinieneś założyć ramki na zegary FK automotive i rygielki od superb ;) (chrom)

aukcja do rygielkow http://www.allegro.pl/item995526449_oryginalne_rygle_chromowane_vw_skoda_seat_2szt.html

polecam, bo sam takie mam :] dzięki nim zawsze widzę różnicę czy auto jest zamknięte , nie muszę patrzeć po kierunkowskazach :)

BTW. allroad mogłoby być, jakby była felga z dużym ET i Quattro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz o chromowanych relingach, ale śladu po nich nie ma..., jestem ciekawy, jak to wygląda.

Dla mnie powinieneś założyć... ...rygielki od superb ;) (chrom)

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...