Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cały sprzęt do audi a4 b5 :)


pampuch1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Miałem sprzedawac swoja audi i nic nie dlubac w car audio. Ale sie rozmyslilem i zostawiam bryke:). Tylko teraz mam pytanie co do car audio. CO byscie polecili?? Mam na wydanie tego 2000tys zł. Chodzi mi o cale car audio. Zaczynajac od radia a konczac na głosnikach wzmacniaczu tubie... itd... Prosze o pomoc:) A i chodzi mi oto zebym mógł sobie czasami tej muzyki głosno posłuchał z dobrym basem:D Czekam na prpozycje.

-Radio

-Głosniki Przod

-Wzmacniacz

-Tuba

- Głosniki tył jak uwazacie. (seryjnie wogole nie mam z tyłu głosników)

Itd....

Czekam na propozycje. Chiałbym sie zmiescic z ta cena ktora podałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko podpowiem na swoim przykladzie... przod mam serie, tyl jakies BOSCHMANN'y. Takie byly i gralo to kiepsko... Przy polowie skali na radiu bylo slychac znieksztalcenia (pewnie po czesci wina radia). Zainwestowalem tylko 350 zl w bagaznik (skrzynka aktywna SONY). W tej chwili skrzyneczka rozkrecona jest na 1/2 skali, czestotliwosc do 100Hz, na radiu BASS w zaleznosci od glosnosci od min.3 przy cichym sluchaniu do minus 7 przy polowie i wiecej skali... Bylem w szoku jak to teraz gra. Oczywiscie zaden budzet i zaden rewelacyjny dzwiek ale nie mam gumowych uszu... slysze kiedy gra ladnie, czysto, kiedy bass schodzi nisko. Tutaj jestem zadowolony a cala robote zrobila skrzyneczka w bagazniku. Przez to ze BASS na radiu ustawiony jest grubo ponizej 0 nawet przy maks. volume nie ma znieksztalcen.

Juz 3cie auto gdzie jest cos w bagazniku i naprawde robi to robote. Dodam tylko ze ja posiadam skladane fotele (nie maja one blachy z tylu oparcia), nie wiem jakby to zagralo w A4 w ktorym oparcie jest na stale.

A za 2tys zl mozna naprawde ladnie naglosnic autko jesli tylko nie mamy zamiaru brac udzialu w zawodach CA. Radio do 700/800zl - Alpine, Clarion, Pioneer.... glosniki tyl 16cm - HERTZ'e albo HELIX'y - 300zl, reszta na kable, skrzyneczke basowa i wzmacniacz (jesli 4ro kanalowy - tylne glosniki pod wzmak). Przod poki co bym zostawil jesli nie chcesz rezac drzwi i boczkow. Jesli brakuje finansow mozna wstawic uzywane radyjko i wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak ja wcześniej miałem 13-tki PowerBass ES-5Cv.2 Evolution

Na początku nie byłem zadowolony bo nie słyszałem różnicy między tymi oryginalnymi a nowymi,

po wymianie radyjka z sonego (nigdy więcej) na Alpinkę to byłem w szoku jak pięknie zaczęło to grać, czyściutko

Teraz mam 16-tki POWERBASS ES6-C

I powiem ci szczerze że aż takiej różnicy nie słyszę między nimi, nawet wygłuszyłem drzwi do tych 16-tek i powiem ci że te wygłuszenie to kicha i nikt mi nie powie, bynajmniej ja miałem porównanie przed wygł. i po (a wygłuszone było starannie) zerwałem przednią część wygłuszenia i gra lepiej

A jeśli będziesz chciał włożyć 16-tki a jak wiadomo problem z dystansami, to polecam ci gostka który by ci je zrobił, bo ja u niego zamówiłem i zrobił mi perfekcyjnie, kolo jest z tego forum i nazywa się Gronczo

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_caraudio_w_a4_b5_sedan-t81221.0.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...