kabel do zmieniarki audi - mam dziwną końcówke

witam wszystkich

Wkońcu zanabyłem orginalną zmieniareczke CD do mojej Audiczki. Ale wystąpił mi mały problem końcówką (złączką) wychodzącą ze zmieniarki jest to koncówka 8 pinowa rodzaju męskiego że tak się wyraże :wink: (przestawiona na foto) Patrząc na allegro na kable do zmieniarek nie widze kabli kompatybilnych z ta końcówką i w tym tkwi problem proszę o pomoc, rade gdzie takie coś kupić czy trzeba stosować jakieś przejściówki ?

foto prezentują końcówke, zmieniarke i numery seryjne :

bikepics-894229-full.jpg

bikepics-894230-full.jpg

bikepics-894232-full.jpg

bikepics-894233-full.jpg

A no to ładnie żeś wtopił........ no chyba że twoje radio to Delta CC... bo tylko z tym radiem chodzi ten model zmieniacza (produkcji Alpine zresztą).......do odbiorników seryjnych A4 czyli Chorus , Concert, Symphony itp... no i navi.... to tylko zmieniarki produkowane przez Panasonic...... mogą też być z logiem VW lub Audi....... no i z Panasonica wybieraj tylko modele 6-cio płytowe bo z 8-mio bywają problemy...... zwłaszcza pod navi.

Jeśli nie masz radia Delta to sobie daruj i tak nie będzie współpracowało.

Najlepiej napisz jakie masz radyjko. Jeżeli Delta CC to postaram ci się coś pomóc bo trzy dni temu sam montowałem tą zmieniarkę w moim audi do Delta CC a, jeżeli masz inne to tak jak koledzy piszą, nic z tego.