Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Proszę o analizę logów


wiciux6

Rekomendowane odpowiedzi

WITAJ

ze statycznych : do korekty kąt synchronizacji....lub rozrząd do wymiany[ kiedy była wymiana]

Prosimy o dynamiczne...i odczytanie nagłówka w tymże dziale :wink4:

ten wielki na czerwono

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd wymieniany był 16 sierpnia 2009 (kompletny), również wymieniony były wszystkie filtry. Z logami ststyczne zamieszczę dopiero po niedzieli bo do tega drzeba "dwojga".

Wiem że to nie ten dział w którym chcę dodać mój problem ale zamieszczenie lagów i analiza przez fachofców z forum pomoże rozwiązać go, a mianowicie po odpalenia auta (zimny silnik) skaczą strasznie obroty, tzn tylko w dół co 2 sekundy tak że autko prawie chce zgasnąć. Rzecz się dzieje na zimnym silniku przy odłączonej klimatyzacji. Kolejno jak już autko złapie temperaturę i włączę klimę sytuacja się powtarza ale kiedy wyłączę klimę jest róznie raz dibrze a raz nie. Auto sprawdziłem VAGiem i wszystko ok w silniku i w klimie. Aby się upewnić pojechałem do "speca" który sprawdził go jeszcze raz komputerowo "GUTMANN-em" i nie znalazł żadnych błędów. Zrobił dodatkowo synchronizację obrotów silnika z kompresorem klimy. Na 30 minut pomogło. "Spec" stwierdził, że zaciera się kompresor klimy i należy do wymienić bo przytrzymuje silnik. Byłoby to zrozumiałe i oczywiste gdyby nie skakały obroty na zimnym silniku kiedy wyłączę klimę na OFF. Zauważyłem jeszcze iż oczywiście na zimnym silniku wzmaga jego bolączkę fakt podkręcenia obrotów nawiwu na klimatroniku (bardzo go to obcziąża).Proszę o pomoc i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...