Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mechanizm otwierania szyby + elektryka drzwi z b7 do b6


Cineek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jestem w trakcie wymiany drzwi kierowcy w mojej b6 i mam do dyspozycji kompletne drzwi od b7 oraz sama gola skorupe drzwi od b6

moje pytanie jest nastepujace czy moge przelozyc wszystko na drzwi od b6 i czy w takim wypadku cala elektryka oraz mechanizm otwierania szyby centralny itp beda dzialac prawidlowo?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, będzie działać :wink4: różnica może być w wiązce elektrycznej drzwi. Możesz przełożyć swoje lub zostawić z B7 ale myślę ze to niepotrzebna robota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chetnie bym zostawil z b7 bo nie widzi mi sie przekladnie wszystkiego ale problem w tym ze te od b7 maja troche inna linie nadwozia i rzuca sie to w oczy. a co do tej wiazki to kwestia przelozenia kabli czy jakas grubsza sprawa? nie znam sie za bardzo na elektryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszycie musisz przełożyć niestety, wiązki są wymienne ze sobą B6 i B7, wiec nie będzie problemu możesz zostawić ta z B7 a przełożyć poszycie drzwi. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc

jeszcze takie pytanko bo nie chce zakladac nowego tematu

od kiedy zdjalem drzwi zadna z szyb nie otwiera sie i to nie tylko z drzwi kierwcy z zadnych drzwi... wyglada jakby bezpiecznik ale sprawdzilem wszystkie ktore sa z boku deski rozdzielczej i nic czy jeszcze gdzies moze byc bezpiecznik odpowiedzialny za to? jesli nie to jaki inny problem moze to byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...