Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] VAG-COM gdzie sie sprawdza temp.silnika w tym programie?


mrluke

Rekomendowane odpowiedzi

czołem! czy możecie mi podpowiedziec gdzie na VAG-COMie moge sprawdzic temp. silnika? bo kurka kupilem nowy czujnik i termostat -termostat niestety WAHLER-nowy i to za 70zl ! teraz zaluje ze byc moze jest jakis wadliwy... mianowicie na klimatronicu temp mi pokazuje 80 stopni na kanale 49 a na 51ym 90 i teraz nie wiem czym sie sugerowac, czy tym 49ym czy 51 kanalem. audi z roku 1998. no a wskaznik na desce rozdz. czasami tez spada do 80 stopni, chciaolbym to jeszcze sprawdzic na VAGu.

i pytanie, czy temperatura gdy wszystko jest sprawne ma caly czas pokazywac 90 stopni, nawet teraz gdy jest +2 stopnie na zewnatrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 49 u mnie 90-93 pokazuje po zmianie termostatu na ori. Przed wymianą było najwięcej 84. Vag raczej ci tu nie potrzebny bo to samo pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,ale ja mam nowiutki termostat ino firmy WAHLER...

Ale ty masz silnik benzynowy a nie disla więc niewiem ile powinno być. Sorki bo teraz popatrzyłem na profil ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem odmlodze temat... a czujnik temperatury nie odpowiada za takie zachowanie ... ?? ja wlanie tydzien temu wymienilem ori wahlera z tym ze czujnik zostawilem stary lapie 90 stopni z tym ze spada wlasnie nawet czasami do 60st. co ciekawe ... zauwazylem ze jak spadnie do ok 60- 70 st. zgasze silnik i ponownie wlacze zaplon ... temperatura na deske pokauje 90 ;| to uderzac w nastepny termostat czy czujnik ?? :hi: no i SPALANIE OKOLO 18 LITROW !!! ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...