Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Piekarnik na zimnym silniku


Marek86232

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam dziwny problem z moją klimą a mianowicie, po odpaleniu zimnego samochodu i przejechaniu może 2km, kiedy temperatura na wskażniku pokazuje 50*C a obydwie strefy klimatronika ustawione są na 18*C z nawiewów leci tak gorące powietrze że musze okienka uchylać bo nie ma czym oddychać, a gdy już przejade pare km i temperatura na zegarze dojdzie do 90*C wtedy dopiero klima zaczyna dmuchać takim powietrzem jak powinna (chodzi o jego temperaturę) na VAGu nie ma błędów a ja nie wiem co zrobić żeby klima stopniowo puszczala ciepłe powietrze a nie od razu maxa. Proszę o pomoc, z góry dziękuję :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w aucie jest zimno to po odpaleniu silnika nawiew jest automatycznie skręcony żeby nie dmuchać zimnym powietrzem. Po rozgrzaniu silnika zwiększa się prędkość nawiewu a temperatura powitrza wydobywającego się z nawiewów jest możliwie jak najwyższa, żeby nagrzać w aucie do zadanej temperatury (w Twoim przypadku 18*). W momencie osiągnięcia zadanej temperatury, siła i temperatura nawiewu się ustaktowuje na poziomie umożliwiającym zapewnienie zadanej temperatury.

U Ciebe musi być coś jednak nie tak bo nie znam osoby która by narzekała na zle działanie klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...